OG Banner Mobile OG Banner

Stanowi perfekcyjną symbiozę stylu, mocy oraz innowacyjności. Wysoki komfort sprawia, że jest to idealny samochód do krótkich, jak i dłuższych podróży. 

Zastosowanie opatentowanych technologii oraz lekkich materiałów, które zapewniają optymalny rozkład masy 50/50, wpływa na niezrównaną przyjemność z jazdy.

Sedan Alfa Romeo posiada najlepszy w swojej klasie układ kierowniczy. Charakteryzuje się on dużą szybkością powrotu do położenia środkowego, dzięki czemu prowadzenie jest bardzo „bezpośrednie”.

Wszystkie te cechy sprawiają, że użytkowanie Giulii oddziałuje na emocje zgodnie z filozofią marki Alfa Romeo.

Nadwozie

Nadwozie Alfa Romeo Giulia wyróżnia się ponadczasowym stylem, będącym wyrazem ducha włoskiej motoryzacji. Oświetlenie stanowi charakterystyczny akcent nadwozia- optymalne biksenonowe światła przednie oraz niepowtarzalne tylne światła LED.

Wnętrze 

Wnętrze Giulii to przykład włoskiego wzornictwa i synonim doskonałości. Stanowi idealne połączenie elegancji i komfortu, dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów.

Kabina skupiona jest wokół kierowcy, aby zapewnić maksymalny komfort i bezpieczeństwo podczas prowadzenia. Do standardowego wyposażenia należy dotykowy ekran o przekątnej 8,8” z interaktywnymi widżetami.

Bezpieczeństwo

Systemy bezpieczeństwa należą do najbardziej zaawansowanych dzięki m.in. 2 poziomowi autonomicznego prowadzenia, który wspomaga kierowcę. Giulia jest także wyposażona w inteligentne systemy, które monitorują otoczenie pojazdu, dzięki czemu kierowca nie traci przyjemności z kierowania samochodem.

Dostępne wersje

  • Super
  • Sprint
  • TI
  • Veloce
  • Quadrifoglio

Dostępne gamy silników

Silniki Benzynowe:

Silnik Diesla

RWD – napęd na tylną oś  

Aktualności