OG Banner Mobile OG Banner

Nowy Mercedes-Benz Citan

Gigantyczny potencjał.

Nowy, zupełnie inny – zaawansowany technologicznie. Nowe wydanie modelu Citan to samochód zarówno rodzinny jak i świetny kompan w pracy.

Nowy model Mercedesa z gamy Vanów dostępny jest w wersji Furgon oraz Tourer z silnikiem benzynowym bądź diesla. Wkrótce dołączy do nich wariant elektryczny.

Przestronny samochód dostawczy, który umożliwia bezproblemową i zwrotną jazdę także w mieście.  

Nowy Mercedes-Benz Citan

Citan Furgon.

W sprzedaży dostępne są cztery wersje silnikowe pojazdu

Powierzchnia przestrzeni ładunkowej: 2,35 m²
Pojemność przestrzeni ładunkowej:  2 517 l.
Długość przestrzeni ładunkowej: 1 539 mm
Długość podłogi przestrzeni ładunkowej za fotelami przednimi 1806 mm
Maksymalna ładowność: 501 kg

Powierzchnia przestrzeni ładunkowej: 2,35 m²
Pojemność przestrzeni ładunkowej:  2 517 l.
Długość przestrzeni ładunkowej: 1 539 mm
Długość podłogi przestrzeni ładunkowej za fotelami przednimi 1806 mm
Maksymalna ładowność: 467 kg

Nowy Citan to bezpieczeństwo na wysokim poziomie.

Już w wersji standardowej wyposażenie nowego Citana Furgona zapewniające bezpieczeństwo jest bardzo kompleksowe: sześć poduszek powietrznych, asystent hamowania, asystent wspomagania koncentracji ATTENTION ASSIST, asystent bocznego wiatru i telefon alarmowy Mercedes-Benz towarzyszą Ci w każdej trasie.

Citan Furgon przy kompaktowych wymiarach zewnętrznych dysponuje przestronną przestrzenią ładunkową i stanowiskiem kierowcy. Znaczna ładowność połączona za zwrotnością podczas jazdy. Ergonomiczne ukształtowanie stanowiska kierowcy i liczne możliwości dostosowania do zadania transportowego ułatwiają codzienną pracę.

Nowy Mercedes-Benz Citan Furgon

Citan Tourer jest świetnym samochodem na rodzinny wyjazd, za sprawą tylnej kanapy, którą łatwo i szybko możemy złożyć, tak by w kilka chwil zyskać dodatkową przestrzeń bagażową.

W sprzedaży dostępne są trzy typy pojazdu

Nowy Mercedes Benz Citan

Powierzchnia przestrzeni bagażowej w każdym przypadku to  517 l.

Pasażerowie jadący z tyłu mogą skorzystać ze składanych stolików w oparciach przednich foteli. O bezpieczeństwo podróżnych zadba szereg asystentów: asystent znaków drogowych, pasa ruchu, martwego pola oraz koncentracji. Mercedes-Benz stawia na bezpieczeństwo pasażerów – Nowy Citan jako jedyny Van na rynku jest wyposażony w  dodatkową centralną poduszkę powietrzną. To rozwiązanie przyjęto z flagowego modelu Mercedesa osobowego – klasy S.

Nowy -  naładowany najnowszą technologią, która tylko ułatwia codzienną pracę, chociażby dzięki nawigacji, czy systemowi MBUX „Hej Mercedes!”.

Nowy Citan oferuje również kamerą cofania oraz ładowarką bezprzewodową, oraz designerskie światła w technologii LED, które nie tylko świetnie wyglądają, ale dają nieoceniony komfort i bezpieczeństwo w jeździe po zmroku.

Nowy Mercedes-Benz Citan

Nowy Citan oferuje dwie linie wyposażenia: Base oraz Pro.

To Ty zdecyduj, która wersja jest dla Ciebie najlepsza

Już dziś umów się na jazdę testową Nowym Citanem: testujvany.zasadaauto.pl

 

Aktualności