OG Banner Mobile OG Banner

EQC – elektryczny SUV, który sprosta Twoim wymaganiom.

elektryczny mercedes eqc

Mercedes EQC to w pełni elektryczny odpowiednik niezwykle popularnego SUV-a GLC. Zapewnia on komfort podróżowania zarówno kierowcy jak i pasażerom, będąc jednocześnie zeroemisyjnym.

Jego zasięg to do 432km a czas ładowania baterii od 10 do 80% w przypadku korzystania ze stacji szybkiego ładowania DC to 40min.

mercedes eqc

Design

EQC to nowoczesna koncepcja designu. Elementy takie jak reflektory oraz osłona chłodnicy zostały zintegrowane w atrapie chłodnicy Black Panel. Dostępne w standardowym wyposażeniu reflektory MULTIBEAM LED podkreślają stylistykę high-tech ozdobnymi konturami w kolorze niebieskim.

eqc reflektory

Z przodu i tyłu auta przyciągają wzrok typowe dla modeli EQ efektowne pasy iluminacyjne z diodami LED.

eqc tył

Mercedes EQC to zupełnie nowa interpretacja stylistyki SUV-a. Linia dachu opada łagodnie do tylnej części nadwozia. Daje to wizualny dynamizm, a zarazem wygodną przestrzeń nad głową na tylnych siedzeniach.

Wnętrze

Nowoczesne wnętrze Mercedesa EQC pozwala cieszyć się komfortową podróżą w wyjątkowej ciszy, dzięki bezgłośnemu silnikowi elektrycznemu. Wiele elementów ozdobnych, materiałów tapicerek oraz kolorów zostało opracowanych specjalnie dla EQC i podkreślają jego wyjątkowość.

eqc kokpit

Jednym z charakterystycznych elementów dla modelu EQC są charakterystyczne dysze nawiewów. Obsługa intuicyjnego systemu multimedialnego MBUX odbywa się z wykorzystaniem m.in. ukrytego pod elegancką taflą szkła kokpitu szerokoekranowego.

System MBUX w Mercedesie EQC dysponuje szeregiem funkcji przeznaczonych wyłącznie dla samochodów elektrycznych.

eqc mbux

Dostępne wersje silnikowe

EQC 400 4MATIC SPORT: moc: 408KM | Zasięg do 432km

Aktualności