OG Banner Mobile OG Banner

Marcedes GLA

Mercedes-Benz GLA – kompaktowy partner podróży w mieście oraz poza nim.

GLA to kompaktowy SUV, który tak jak jego użytkownicy lubi różnorodność. Sprawdzi się zarówno w miejskiej dżungli jak i w trakcie weekendowych wypadów poza miasto.

Dzięki dynamicznym proporcjom, jest kompaktowy, a jednocześnie funkcjonalny. Oferuje komfortową podróż, a jednocześnie bez problemu odnajduje się w małych uliczkach i niewielkich miejscach parkingowych.

W wybranych wersjach silnikowych Mercedes GLA dostępny jest również z napędem na cztery koła 4MATIC.

Stworzony do komfortowej podróży

Wnętrze Mercedesa GLA to połączenie wrażenia przestrzeni, sportowego charakteru oraz materiałów najwyższej jakości. Kluczowym walorem tego modelu jest funkcjonalność, którą zapewniają takie elementy jak: duże, szeroko otwierane drzwi, klapa bagażnika EASY-PACK z opcjonalną funkcją HANDS-FREE ACCESS lub przesuwna wzdłużnie kanapa drugiego rzędu foteli.

Multimedia na najwyższym poziomie

GLA wyposażone jest w multimedialny system obsługi MBUX, który zapewnia innowacyjną (m.in. rozszerzona rzeczywistość w nawigacji), intuicyjną obsługę wielu funkcji samochodu z możliwością wykorzystania asystenta głosowego „Hej Mercedes”.

Mercedes GLA - przykład innowacyjnej koncepcji bezpieczeństwa.

Wśród systemów bezpieczeństwa w jakie może być wyposażony GLA znajdują się m.in.

  • Aktywny asystent pasa ruchu
  • Aktywny asystent układu hamulcowego
  • System PRE-SAFE
  • Asystent martwego punktu

Dostępne wersje silnikowe

Silnik wysokoprężny (Diesel)

GLA 180d

GLA 200d

GLA 200d 4MATIC

GLA 220d

GLA 220d 4MATIC

Silnik benzynowy

GLA 180

GLA 200

GLA 200 4MATIC

GLA 250

GLA 250 4MATIC

GLA 250e (hybryda typu Plug-In)

Mercedes-AMG GLA

Mercedes-AMG GLA 35 4MATIC to wejście w świat AMG Driving Performance, a także wizualna i zarazem optyczna fascynacja sportem motorowym: pewna siebie stylistyka nadwozia zawiera jasne stwierdzenia i na pierwszy rzut oka pokazuje, że należy do wyjątkowej rodziny AMG.