OG Banner Mobile OG Banner

Kultowy model Jeepa, będący ucieleśnieniem filozofii marki „go anywhere do anything”. 

Pojazd ikona, pozostający wierny swoim korzeniom, jednocześnie udoskonalany, aby zapewnić jeszcze większe wrażenia z jazdy oraz poprawić komfort wnętrza. Wyjątkowe osiągi i legendarna wytrzymałość marki Jeep sprawiają, że Wrangler jest najczęściej nagradzanym samochodem terenowym. 

Każdy Wrangler posiada certyfikat Trail Rated®. Świadczy on o tym, że pojazd pomyślnie przeszedł wymagające testy w pięciu kategoriach – Trakcja, Zwrotność, Artykulacja zawieszenia, Głębokość brodzenia i Prześwit.

Nadwozie Jeepa Wranglera

Stylistyka nadwozia sprawia, że Jeep Wrangler wyróżnia się spośród innych pojazdów. Można go rozpoznać po szerokiej postawie, odważnych kształtach oraz solidnej budowie, które jednoznacznie kojarzą się z siłą i wytrzymałością.

Do charakterystycznych elementów należy także legendarny siedmioszczelinowy grill z zewnętrznymi szczelinami oraz reflektory i inne elementy oświetlenia, które stanowią dopełnienie wyjątkowego wyglądu.

System oświetlenia jest w pełni LED-owy i wraz z lampami przeciwmgielnymi odpowiada za znacznie zwiększoną widoczność na drodze, dzięki wyjątkowo jasnemu oświetleniu. Światła do jazdy dziennej LED są umieszczone na trapezowych nadkolach, LED-y znajdują są również w kwadratowych lampach tylnych.

Jeep® Wrangler posiada wiele możliwości personalizacji nadwozia. Do wyboru są trzy rodzaje dachu: elektryczny dach Sky One-Touch, twardy dach 3-częściowy Freedom Top oraz miękki dach Sunrider. Dodatkowo istnieje możliwość demontażu drzwi oraz składania przedniej szyby.

Wnętrze Jeepa Wranglera

Wnętrze Wranglera odznacza się wszechstronnością, przestrzenią i komfortem, a do tego dochodzi niepowtarzalny styl. Każdy detal został starannie przemyślany o czym świadczą np. metalowe elementy i ekskluzywna skórzana tapicerka.

Dodatkowo, środek został zaprojektowany pod kątem terenowych wypraw-wyposażony w wiele zamykanych na zamek i wodoodpornych elementów. Co więcej, każdy Wrangler posiada wytrzymałą i zmywalną kabinę z funkcjonalnymi korkami spustowymi w podłodze, ułatwiającymi czyszczenie pojazdu.

Nowy panel wskaźników jest wyposażony w 7-calowy wyświetlacz LED, który można konfigurować na ponad 100 różnych sposobów. Pozwala to na szybkie odnajdywanie takich informacji jak aktualnie odtwarzane media, dane o ciśnieniu w oponach lub cyfrowy odczyt prędkości. W środkowej konsoli centralnej umieszczony jest multimedialny system Uconnect™ z 8,4-calowym ekranem dotykowym, wyposażony w bezprzewodową łączność ze smartfonem.

Jeep Wrangler - Bezpieczeństwo

Jeep Wrangler standardowo jest wyposażony w ponad 65 aktywnych i pasywnych funkcji bezpieczeństwa. Systemy pokładowe oferują funkcje do poruszania się w ruchu drogowym, takie jak tempomat i Forward Collision Warning+ z automatycznym systemem hamowania awaryjnego.

Obecne są także systemy zaprojektowane z myślą o wyprawach w teren jak Selec Speed Control, czyli tempomat terenowy, który umożliwia utrzymanie stałej prędkości nawet na nierównym, błotnistym terenie i stromych wzniesieniach.

Kliknij i sprawdź wszystkie dostępne oferty na model Jeepa Wrangler w naszych salonach w Krakowie i Starowej Górze.

Dostępne wersje:

Wrangler Dwudrzwiowy

  • Sahara
  • Rubicon

Wrangler Czterodrzwiowy (Unlimited)

  • Sport
  • Sahara
  • Rubicon

Dostępne gamy silników

Napęd 4x4 Command-Trac Full Time reduktor 2,72:1, Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

Napęd 4x4 Rock-Trac Full Time reduktor 4,0:1, Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

Napęd 4x4 Command-Trac Full Time reduktor 2,72:1, Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

Napęd 4x4 Rock-Trac Full Time reduktor 4,0:1, Skrzynia 8-stopniowa automatyczna

 

Aktualności