OG Banner Mobile OG Banner
oferta pracy - Sprzedawca Części Zamiennych, Pracownik Magazynu

Od oleju, przez chłodnicę, skrzynię biegów, wycieraczki, po gadżety dla pasjonatów motoryzacji. Kochasz wszystko, co związane z samochodami? Lubisz, jak wszystko działa sprawnie jak w rozgrzanym silniku? Kandydatów takich jak Ty poszukujemy do naszego działu logistyki.

mercedes

Sprzedawca Części Zamiennych, Pracownik Magazynu

kujawsko-pomorskie, Brzoza (pow. bydgoski)

Dlaczego warto u nas pracować?

mercedes

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

mercedes

System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

mercedes

Program Rekomendacji Pracowników

mercedes

Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

mercedes

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

mercedes

Karta MultiSport

mercedes

Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

mercedes

Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

mercedes

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Jakie będą Twoje zadania?

  • Dobór, zamawianie oraz sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do samochodów dostawczych i ciężarowych marki Mercedes-Benz
  • Obsługa magazynu części zamiennych
  • Bezpośrednia obsługa Klientów
  • Obsługa programów magazynowych i wewnętrznych systemów zgodnie z przyjętymi standardami firmy
  • Realizacja planu sprzedażowego
  • Współpraca z działem serwisu

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego, preferowane techniczne
  • Podstawowej wiedzy z zakresu technicznej budowy pojazdów
  • Umiejętności nawiązywania kontaktów oraz pracy w zespole
  • Znajomości programów pakietu MS Office
  • Znajomości procesów związanych z gospodarką magazynową
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Powyższa oferta jest dla Ciebie?