OG Banner Mobile OG Banner
oferta pracy - Elektromechanik Samochodowy

Technika we krwi – jakość pod kontrolą. To połączenie, którego szukamy w serwisach Mercedes-Benz. Masz smykałkę techniczną? Z pasją diagnozujesz i naprawiasz samochody? Stań się częścią zespołu najlepszych specjalistów na rynku motoryzacyjnym marek premium. Aplikuj do Mercedes-Benz.

mercedes

Elektromechanik Samochodowy

łódzkie, Łódź

Dlaczego warto u nas pracować?

mercedes

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

mercedes

System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

mercedes

Program Rekomendacji Pracowników

mercedes

Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

mercedes

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

mercedes

Karta MultiSport

mercedes

Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

mercedes

Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

mercedes

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Jakie będą Twoje zadania?

  • Obsługa, naprawa bieżąca i diagnozowanie samochodów marki Mercedes-Benz
  • Wykonywanie napraw w oparciu o technologię producenta
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej zlecenia naprawy zgodnie z procesem serwisowym
  • Kontrola ponaprawcza pojazdu
  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)
  • Możliwość rozwoju w kierunku Elektryka Samochodowego

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia technicznego
  • Samodzielnej obsługi programów diagnostycznych
  • Dokładności i sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • Czynnego prawa jazdy kat. B
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Mile widziane uprawnienia SEP E i SEP D

Powyższa oferta jest dla Ciebie?