OG Banner Mobile OG Banner
oferta pracy - Doradca Handlowy, Samochody Ciężarowe

Cenisz sobie kontakt z ludźmi? Jesteś otwarty i komunikatywny? Wiesz, że sprzedaż nie kończy się na zawarciu umowy? Jeśli tak, Mercedes-Benz to miejsce dla Ciebie. Zostań ambasadorem marki i wprowadzaj klientów w świat motoryzacyjnych marzeń.

mercedes

Doradca Handlowy, Samochody Ciężarowe

świętokrzyskie, Nowiny (pow. kielecki)

Dlaczego warto u nas pracować?

mercedes

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

mercedes

System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

mercedes

Program Rekomendacji Pracowników

mercedes

Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

mercedes

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

mercedes

Karta MultiSport

mercedes

Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

mercedes

Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

mercedes

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Jakie będą Twoje zadania?

  • Kompleksowa obsługa Klienta w procesie sprzedaży samochodów ​nowych samochodów ciężarowych
  • Aktywne pozyskiwanie Klientów, budowanie trwałych relacji oraz opieka nad Klientami zarówno przed jak i po dokonaniu zakupu
  • Sprzedaż usług dodatkowych (leasing, ubezpieczenie, umowy serwisowe)
  • Analiza aktualnych trendów rynkowych, w tym zmieniających się potrzeb Klientów oraz strategii działań konkurencji
  • Udział w targach, eventach organizowanych dla Klientów

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia minimum średniego (mile widziane wyższe: ekonomiczne/techniczne)
  • Minimum dwuletniego doświadczenia w sprzedaży samochodów (mile widziane doświadczenie w sprzedaży samochodów ciężarowych)
  • Doskonałych umiejętności handlowych i negocjacyjnych
  • Zdolności efektywnego nawiązywania relacji, pracy w grupie i organizacji pracy własnej
  • Silnej motywacji do realizacji celów
  • Czynnego prawa jazdy kat. B (mile widziana kat. C)

Powyższa oferta jest dla Ciebie?