OG Banner Mobile OG Banner
oferta pracy - Pracownik Myjni

Motoryzacja to Twoja pasja? Chcesz pracować w nowoczesnym środowisku i otworzyć przed sobą atrakcyjne ścieżki rozwoju zawodowego? Stań się częścią zespołu Mercedes-Benz, w którym to Ty usiądziesz za kierownicą na drodze ku satysfakcjonującej karierze.

mercedes

Pracownik Myjni

kujawsko-pomorskie, Brzoza (pow. bydgoski)

Dlaczego warto u nas pracować?

mercedes

Stabilne warunki zatrudnienia, umowa o pracę

mercedes

System szkoleń, programy rozwojowe, dostęp do platformy e-learningowej (j. angielski i j. niemiecki)

mercedes

Program Rekomendacji Pracowników

mercedes

Spotkania okolicznościowe oraz integracyjne

mercedes

Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie na życie

mercedes

Karta MultiSport

mercedes

Konkursy pracownicze, upominki okolicznościowe, nagrody jubileuszowe

mercedes

Niezbędne oraz dodatkowe narzędzia pracy

mercedes

Atrakcyjny system wynagrodzeń

Jakie będą Twoje zadania?

  • Mycie i sprzątanie samochodów ciężarowych
  • Przygotowanie samochodów nowych oraz ponaprawczych do wydania
  • Utrzymanie czystości w samochodach służbowych
  • Utrzymanie czystości na swoim stanowisku pracy
  • Dbanie o jakość wykonywanej pracy

Czego oczekujemy?

  • Dokładności i skrupulatności w realizacji powierzonych zadań (precyzja)
  • Samodzielności w wykonywaniu obowiązków
  • Zdolności w zakresie określania priorytetów (który samochód należy obsłużyć w pierwszej kolejności)
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Czynnego prawa jazdy kat B (mile widziane prawo jazdy kat. C)
  • Mile widziane doświadczenia w pracy na myjni

Powyższa oferta jest dla Ciebie?