OG Banner Mobile OG Banner

Klasa B – rodzinny samochód o idealnych rozmiarach.

mercedes klasa b

Mercedes Klasa B to miejski, rodzinny Sport Tourer. Posiada wyrazisty sportowy charakter, który łączy się z dynamiczną nowoczesnością.

Linia nadwozia Klasy B zapewnia opływowo-dynamiczny wygląd. Przód z chromowaną osłoną chłodnicy o charakterystycznej diamentowej strukturze i dużą chromowaną, centralnie umieszczoną gwiazdą podkreśla sportowy i nowoczesny charakter pojazdu. Dodatkowo sportowy charakter podkreślić można wybierając opcjonalne 19-calowe obręcze kół.

Dzięki swojej budowie Klasa B zapewnia komfortowe wsiadanie do wnętrza samochodu. Dodatkowo dzięki podwyższonej pozycji siedzącej kierowca zachowuje pełną orientację w sytuacji na drodze. Duże powierzchnie okien poprawiają natomiast widoczność.

klasa b tył

Konfigurując Mercedesa Klasę B można zdecydować się na jedną z dostępnych linii wyposażenia: Style, Progressive lub AMG.

Wnętrze Klasy B

Komfortowa przestronność, w której każdy poczuje się dobrze. W centrum uwagi znajdują się dwa wyświetlacze zlewające się w jeden szeroki ekran. Samochód wyposażony jest w intuicyjny system multimedialny MBUX, z opcją komend głosowych „Hej Mercedes”.

klasa b kokpit mbux

Zależnie od indywidualnych życzeń i linii wyposażenia do wyboru pozostaje szeroka paleta opcji kolorystycznych oraz wysokiej jakości materiałów, które pozwalają na szczegółową personalizację tego modelu.

klasa b wnętrze

Udogodnienia

Wśród udogodnień jakie oferuje Mercedes Klasa B znajdują się m.in. opcjonalne:

  • Pakiet wspomagający dobre samopoczucie kierowcy – ENERGIZING Plus
  • HANDS-FREE ACCESS – pakiet umożliwiający komfortowy załadunek samochodu, dzięki bezdotykowemu otwieraniu klapy bagażnika.
  • Fotele wielokonturowe
  • Podgrzewana kierownica wielofunkcyjna
  • Zawieszenie z adaptacyjną regulacją amortyzacji
  • Wyświetlacz Head-up

klasa b bagażnik

Dostępne wersje silnikowe

Silniki wysokoprężne (Diesel)

Silniki benzynowe

 

 

Aktualności