OG Banner Mobile OG Banner

Klasa G – ponadczasowa legenda
Off-roadu

mercedes klasa g

Mercedes Klasa G posiada stuprocentowe DNA pojazdu terenowego: legendarna, solidna, niemalże niezniszczalna. Od 40 lat jest samochodem jedynym w swoim rodzaju, którego nie pomylimy z żadnym innym.

klasa g bok

Mercedes Klasa G to połączenie 40-to letniej tradycji z nowoczesnością. Intuicyjna i nowoczesna obsługa pozwala w pełni docenić czystą przyjemność korzystania z samochodu.

O komfort podróżowania dbają takie elementy jak m.in. aktywne fotele wielokonturowe, oświetlenie Ambiente, automatyczna klimatyzacja THERMOTRONIC, podgrzewane fotele kierowcy oraz pasażera.

System nagłaśniający surround Burmester zadba o najwyższą jakość dźwięku na wszystkich siedzeniach.

Ostre, wyraziste przetłoczenia oraz duże, płaskie powierzchnie. Klasa G to tak charakterystyczne elementy jak duże ona z tyłu i mocno wyeksponowane koło zapasowe zamontowane na klapie bagażnika. Wyraziste nakładki nadkoli i szeroki rozstaw kół sygnalizuje solidność i skuteczność w terenie.

klasa g kokpit

Wnętrze Klasy G to połączenie typowych dla tego modelu ponadczasowych, kanciastych elementów z najwyższą jakością materiałów i wyposażenia, które mają zapewnić użytkownikom komfort i bezpieczeństwo.

Niepowtarzalne nadwozie oraz wnętrze mogą zostać podkreślone elementami G manufaktur, dzięki którym Klasa G staje się wyrazista jak nigdy dotąd.

klasa g wnetrze

Dostępne wersje silnikowe:

Silniki wysokoprężne (diesel)

  • G350d: moc: 286KM
  • G400d: moc: 330KM

Silnik benzynowy

  • G500: moc: 421KM
  • Mercedes-AMG G 63: moc: 585KM | Przyspieszenie od 0 do 100km/h: 4,5s

g 63g63 kokpit

Aktualności