OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-Benz CLE Coupé

Zobacz aktualne oferty CLE

CLE ma w sobie to coś… Komfort, elegancja, szeroki wachlarz jednostek napędowych i sportową linię typową dla Coupé. Czy można chcieć więcej? Nie – Mercedes-Benz CLE sam wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów wyjątkowymi cechami.

Wersje Mercedesa CLE Coupé – nie brakuje mocnych silników benzynowych zestawionych z napędem 4MATIC, Diesel tylko jeden.

Mercedes-Benz CLE Coupé - Nadwozie

Do dyspozycji klientów w konfiguratorze dostępnych jest łącznie 5 silników - od dwulitrowej dwusetki do trzylitrowej wersji 450 4MATIC o mocy 381 koni mechanicznych wspomaganych dodatkową mocą 23 KM pochodzącymi z systemu Mild-Hybrid. Każda z jednostek jest zestawiona ze skrzynią 9G-TRONIC. Każdy z Mercedesów CLE to miękka hybryda – silnik spalinowy wspomagany układem elektrycznym. Jest tak również w przypadku jedynego Diesla - wariantu 220 d, którego moc wynosi 197 KM + 23 KM.

Benzyna

Diesel

200 (204 KM + 23KM)

220 d (197 KM + 23 KM)

200 4MATIC (204 KM +23 KM)

300 4MATIC (258 KM + 23 KM)

450 4MATIC (381 KM + 23 KM)

 

Mercedes-Benz CLE Coupé – wyposażenie standardowe oferuje obniżone zawieszenie komfortowe

Tak jak Klasa E w wersji limuzyny czy kombi, CLE imponuje już standardowym wyposażeniem. Zawarty jest w nim między innymi adaptacyjny asystent świateł drogowych Highbeam, system KEYLESS-GO, oświetlenie Ambient czy podgrzewane przednie fotele. O bezpieczeństwo pasażerów już w bazowej wersji dba m.in. rozwiązanie PRE-SAFE, a na wygodną komunikację pozwala moduł 5G oraz obsługa Android Auto i Apple CarPlay.

Mercedes-Benz CLE Coupé - Nadwozie - Tył

Opcje dodatkowe pozwalają jednak jeszcze bardziej rozszerzyć możliwości Coupé. Do wyboru jest nawet dostępne tylko w CLE zawieszenie DYNAMIC BODY CONTROL ze skrętną tylną osią AMG zawarte w Pakiecie Engineering.

Do wyboru klientów oddano sześć pakietów wyposażenia:

  • AVANTGARDE Advanced (standard)
  • AVANTGARDE Advanced Plus (m.in. „asystent martwego pola”)
  • AMG Advanced (m.in. zawieszenie sportowe, stylizacja AMG)
  • AMG Advanced Plus (m.in. rozszerzone oświetlenie Ambient)
  • AMG Premium (m.in. DIGITAL LIGHT)
  • AMG Premium Plus (m.in. dach panoramiczny, system nagłośnienia Burmester)

Komfortowe i luksusowe wnętrze Mercedesa CLE Coupé

Co możemy dobrać do wyposażenia CLE? Między innymi sportowe opony, ogrzewanie postojowe, Energizing Air Control, klimatyzowane fotele przednie, czerwone pasy bezpieczeństwa i wiele innych opcji.

Mercedes-Benz CLE - Wnętrze

Mercedes-Benz CLE Coupé - w tym miejscu dostępne są wszystkie dostępne od ręki samochody w naszych salonach.

Zdjęcia: Agnieszka Zawadka

Aktualności