OG Banner Mobile OG Banner

Przygotuj się na chłodniejsze dni.

Przygotuj się na chłodniejsze dni.

Pozwól, aby Mercedes-Benz zadbał o Ciebie i Twój samochód

Noce robią się coraz chłodniejsze. To znak, że zima jest coraz bliżej!

Aby być na nią odpowiednio przygotowanym, zainwestuj w opony zimowe i komplety kół, idealnie dostosowane do Twojego Mercedesa. Profesjonaliści z naszych Autoryzowanych Serwisów są gotowi, aby pomóc Ci w przygotowaniach na nadchodzący sezon zimowy.

Nie idź na kompromis! Wybierz oryginalne opony zimowe Mercedes Original

Nie podejmuj kompromisów przy wyborze opon zimowych. Każda opona Mercedes Original (MO) została starannie wyprodukowana i przetestowana, aby doskonale pasowała do Twojego modelu samochodu Mercedes‑Benz.

Najlepsze opony zimowe znajdziesz w naszych salonach. Nasi specjaliści doiora odpowiednie ogumienie zimowe dla Twojego Mercedesa.

Ofertę znajdziesz tez online sklep.zasadaauto.pl

opony zimowe Mercedes-Benz

Kompletne koła to wizytówka Twojego Mercedesa

Zabłyśnij razem z kołami od Mercedes‑Benz. Tej zimy możesz zabłysnąć!. Nasze wysokiej jakości felgi Mercedes‑Benz nie tylko zapewniają doskonałe osiągi, ale także prezentują wyrafinowaną stylistykę. Wybierz te, które zachwycą Cię najbardziej.

kompletne kola zimowe Mercedes-Benz

Przed zimą, zadbaj o kondycję swojego Mercedes.
Zleć przegląd zimowy za jedyne 149 zł

Zleć przegląd swojego samochodu przed nadejściem zimy. Zima zbliża się wielkimi krokami, a Twój pojazd musi być odpowiednio przygotowany. Umów się na przegląd zimowy w naszym serwisie, gdzie nasi specjaliści z Mercedes‑Benz dokładnie sprawdzą Twój samochód i upewnią się, że każda jego część, istotna dla Twojego bezpieczeństwa, jest w idealnym stanie.

przeglad zimowy Mercedes-Benz

Mróz nie ma szans! Oryginalny akumulator od Mercedes-Benz

Bądź pewien, że Twój samochód ruszy w każdej temperaturze. Przygotuj się na surową zimę, wyposażając się w nasz akumulator, prostownik oraz produkty pielęgnacyjne specjalnie opracowane z myślą o zimowych warunkach.

 

Wycieraczki dla Twojego Mercedesa.

Zimowy krajobraz jest pełen piękna, ale także pełen wyzwań pogodowych. Dzięki oryginalnym wycieraczkom Mercedes‑Benz będziesz zawsze cieszyć się doskonałym widokiem na drogę.

A to jescze nie wszystko!

Sprawdź pełną ofertę serwisową na sezon jesień-zima

Termin wizyty w naszym serwisie możesz łatwo zarezerwować online, bez konieczności oczekiwania.
Umów termin na serwis online w kilka chwil  lub aplikację Mercedes me Service.

Rezerwujesz wizytę online? To świetny pomysł! Dodatkowo, otrzymasz od nas prezent, który odbierzesz w recepcji naszych serwisów.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie