OG Banner Mobile OG Banner

Dwa z 400 Limitowanych Actrosów

Dwa  z 400 Limitowanych Actrosów

Niesamowite wydarzenie!

9 lipca br. z naszego salonu samochodów ciężarowych w Rzeszowie-Dworzysku wyjechały dwa limitowane egzemplarze Nowego Actrosa Edition 2!

 

Sobiesław Zasada Automotive w sumie dostarczy do swoich klientów 5 sztuk Actrosów w unikatowej wersji Edition 2.

To wyjątkowo bogata, limitowana wersja. Łącznie wyprodukotwano tylko 400 egzemplarzy, co uczyniło ten samochód pożądaną rzadkością.

W ubiegłym tygodniu w rzeszowskim oddziale firmy zostały wydane dwa egzemplarze. Szczęśliwymi posiadaczami nowego Lidera z sementu samochodów Ciężarowych Mercedes-Benz są Pan Stanisław Gancarz firma „GMAS” oraz Pan Grzegorz Gancarz firma „G & G” to właściciele rodzinnych przedsiębiorstw w miejscowości Kamień w woj. podkarpackim.

Firmy te zajmują się transportem krajowym i międzynarodowym. Posiadają między innymi: własny warsztat naprawczy, dwie stacje benzynowe oraz trzy samoobsługowe myjnie.

Obecnie główny nacisk kładziony jest na transport i spedycję, z flotą 30 ciężarowych Mercedesów. Marka Mercedes-Benz na dobre przyjęła się w firmie i panowie Gancarz postanowili przypieczętować tę współpracę tym wyjątkowym zamówieniem.

Oba limitowane Actrosy dostarczono w wersjach 1853 Giga Space. Oznacza to więc, największe kabiny oraz najmocniejsze - 530-konne warianty 12,8-litrowego silnika.

Edition 2 to przede wszystkim zupełnie inny design. Bogato wyposażone wnętrza i komfort jakiego jescze nie było.

Akcesoria zewnętrzne to inspirujący przód w kolorze szarego księżycowego kamienia oraz indywidualnie wybranym przez klienta kolorem kabiny kierowcy. Osłona ramy przy ciągniku siodłowym jest również w kolorze kabiny.

Czarne felgi, czarne wnętrza reflektorów, przyciemnione oznaczenia, czy oklejenia na bokach kabin to detale, na które nie sposób nie zwrócić uwagi. ( zobacz galerię)

Ekskluzywny napis na osłonie przeciwsłonecznej Edition 2 wyróżnia się na tle poprzednich wersji Actrosów

 

>>> Sprawdź jak wyjątkowy jest Nowy Limitowany Actros Edition 2 <<<

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie