JEEP 4x4 of the Year!

JEEP 4x4 of the Year!

Legendarny Jeep Wrangler nieustannie potwierdza swoje wielokrotnie nagradzane umiejętności, teraz otrzymujac specjalną nagrodę „4x4 of the Year", przyznaną przez angielski 4x4 Magazine.

Ocena w specjalnej kategorii nagród „Off-Road" koncentruje się wyłącznie na osiągach samochodu w terenie, czyli atrybucie Jeepa Wranglera, bardzo szybko docenionym przez jury.
Wprowadzony w Europie we wrześniu zeszłego roku, nowy Jeep Wrangler, który tak samo swobodnie sprawdza się na miejskich ulicach, jak i poza utartymi szlakami, łączy legendarną off-roadową sprawność Jeepa z najwyższym komfortem, autentycznym stylem oraz zaawansowaną technologią. W rezultacie powstał najinteligentniejszy w historii Wrangler, mający niezrównane wyposażenie techniczne, które w zależności od wersji, obejmuje dwa zaawansowane systemy napędu 4x4, Command-Trac i Rock-Trac z trybem do codziennej jazdy Full-Time. Wersja Rubicon wyposażona jest standardowo w elektroniczną blokadą przedniej i tylnej osi Tru-Lock oraz elektronicznie rozłączany przedni stabilizator.
Również gama silników Wranglera została odnowiona poprzez wprowadzenie 2.2-litrowego silnika turbo diesel o mocy 200 KM oraz 2.0-litrowego silnika benzynowego o mocy 272 KM. Oba nowe silniki zestawione są z ośmiostopniową, automatyczną skrzynią biegów.

Co roku, zespół ekspertów z 4x4 Magazine, jednego z najbardziej znanych na świecie magazynów specjalizujących się w samochodach 4x4, testuje dużo pojazdów z napędem na cztery koła, wyprodukowanych przez światowe firmy. Przed wydaniem werdyktu, oprócz oceny aut pod kątem właściwości jezdnych, jury ocenia te samochody również pod względem zdolności jazdy w terenie w kategorii małych, średnich i dużych SUV-ów oraz w kategorii „Performance SUV" i „Best Off-Roader". Nagrody specjalne dotyczą kategorii „Best Value", „Off-Road Award" oraz „Producent Roku Samochodu 4x4".

Jeep Wrangler został wybrany „Samochodem Legendą" w plebiscycie The Best of Moto 2018 zorganizowanym przez portal moto.pl. O zwycięstwie zdecydowali Czytelnicy wortalu, którzy oddawali swoje głosy na zeszłoroczne premiery podzielone na kategorie specjalne. Głosowanie trwało trzy miesiące i wzięło w nim udział łącznie 11 tysięcy internautów.

Pierwsza edycja plebiscytu portalu moto.pl przyniosła nagrodę flagowemu modelowi amerykańskiej marki Jeep. W kategorii nagród specjalnych, do których należy „Samochód Legenda", o zwycięstwo walczyły samochody wprowadzone na rynek w 2018 roku. Żaden z nich nie zrobił na głosujących większego wrażenia niż czwarta generacja rasowego, autentycznego Jeepa Wrangler, który pojawił się w polskich Salonach przed czterema miesiącami.

Nowy Jeep Wrangler doskonale radzi sobie zarówno na bezdrożach, jak i na ekskluzywnych ulicach miast, oferując nowoczesny design, który pozostaje wierny swemu oryginałowi, jednocześnie łącząc w sobie większe poczucie wolności podczas jazdy z otwartą przestrzenią nad głową oraz zaawansowane funkcje technologiczne w zakresie bezpieczeństwa i łączności. Liczne systemy bezpieczeństwa czynnego i biernego obejmują m.in. monitorowanie martwego pola z ostrzeganiem o ruchu poprzecznym z tyłu pojazdu, kamerę cofania ParkView z dynamicznymi liniami siatki, elektroniczną kontrolę stabilności (ESC) z systemem ERM przeciwdziałającym przewróceniu się pojazdu i cztery poduszki powietrzne w standardzie. Z kolei o łączność dba nowy system UconnectTM z aplikacją Apple CarPlay, Android Auto oraz ekran dotykowy o przekątnej 7" lub 8,4" z funkcją „pinch-and-zoom".

Jeśli mowa o nagrodach to z nieukrywaną radością, chcielibyśmy podzielić się informacją, iż #SobiesławZasadaAutomotive zdobył tytuł: DEALERA ROKU FCA 2018 podczas Konwencji Dealerów Fiat Chrysler Automobiles - #JEEP i #ALFAROMEO.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie