eVany ładowane dopłatami. Nawet 120 tys zł dopłaty do elektryka dostawczego.

eVany ładowane dopłatami. Nawet 120 tys zł dopłaty do elektryka dostawczego.

Nawet 120 000 zł mniej za elektrycznego vana dzięki dotacji z programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” oraz premii od Mercedes-Benz za oddanie w rozliczenie używanego samochodu dostawczego.

Dołącz do tych, którzy dbają o środowisko. Dołącz do tych, którzy tworzą lepszy świat!
Przejdź na elektromobilność w Twoim biznesie, ogranicz emisje spalin i hałasu na drodzę.

Co zyskam wybierając elektrycznego Mercedesa eVito lub eSprinter?

  • 22 listopada 2021 r. ruszył program wsparcia Narodowego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej "Mój elektryk" zakupu elektrycznych pojazdów dostawczych kategorii N1.
  • Kupując elektrycznego, dostawczego Mercedesa można skorzystać z dopłaty z programu „Mój Elektryk” i z premii od Mercedes-Benz przy oddaniu w rozliczeniu obecnie używanego vana.
  • Razem daje to nawet 120 000 zł korzyści dla klienta!
  • A do tego, każde 100 km jazdy może być nawet o połowę tańsze, pokonywane w całkowitej ciszy i bez spalin. Całkowite koszty eksploatacji wypadają również bardzo korzystnie m.in. z powodu braku konieczności regularnej wymiany wielu płynów eksploatacyjnych silnika i skrzyni biegów, tankowania AdBlue, czy wymiany zużywających się komponentów, np. tarcz hamulcowych, klocków hamulcowych, rozrusznika, czy sprzęgła.

 

Poznaj przykładowe kalkulacje:

                       

 

                        

 

                          

 

                         

Nasi specjaliści pomogą Ci wybrać i kupić najlepsze rozwiązanie służące do szybkiego ładowania akumulatorów w Twojej firmie.
Co zyskujesz?

  • niskie koszty ładowania
  • niskie koszty serwisowania (nawet o połowę w porównaniu z tradycyjnymi samochodami spalinowymi)

Użytkując elektrycznego Mercedesa dostawczego, możesz też korzystać z buspasów i bezpłatnego parkowania w dużych miastach!

              

Nowoczesna firma jest odpowiedzialna wobec środowiska. Dołącz do tych, którzy tworzą lepszy świat!

Decyzja o zakupie elektrycznego samochodu dostawczego pozwoli Ci wejść na wyższy poziom działania w obszarze dbania o ochronę środowiska!

Pokaż, że przyszłość Twojej firmy zaczyna się właśnie dziś. Przejdź na ekologiczny napęd, który ogranicza emisję spalin i hałasu przy drodze.

                      Przyszłość należy do elektryków

eVany to samochody dostawcze naładowane zaletami.

Krótkie miejskie trasy. Częste postoje. Idealne środowisko dla elektrycznego Mercedesa.

Przyjrzyj się trasom swoich samochodów. Im więcej jest punktów, w którym się zatrzymują, tym więcej masz argumentów za kupnem samochodu elektrycznego. Elektryczny samochód dostawczy startuje szybciej, bo od razu ma do dyspozycji pełną moc przenoszoną bezpośrednio na koła. Silnik elektryczny nie wymaga rozgrzewania, częste wyłączenia i ponowne uruchomienia nie zużywają alternatora czy rozrusznika - bo ich nie ma. Podobnie jak turbiny lub sprzęgła dwumasowego.

Brak skrzyni biegów i silnika spalinowego to obniżone koszty serwisu nawet o połowę.

W pojeździe elektrycznym nie ma skrzyni biegów, rozrusznika i silnika spalinowego, przez co mniej jest filtrów i płynów eksploatacyjnych do wymiany. Możliwość hamowania silnikiem elektrycznym przy odzyskiwaniu energii powoduje, że z pedału hamulca będziesz korzystać głównie do końcowego zatrzymania pojazdu, co znacznie wydłuża żywotność tarcz i klocków hamulcowych.

Nie tracisz ani centymetra w przestrzeni ładunkowej.

Pomimo zmiany napędu na elektryczny przestrzeń ładunkowa nie uległa zmianie, dzięki umieszczeniu akumulatorów pod podłogą pojazdu.

Gotowy do wjazdu do strefy czystego transportu.

Coraz ostrzejsze normy środowiskowe dotyczą również tradycyjnego transportu korzystającego z silników spalinowych. Europejskie programy, projekty i inicjatywy takie jak zakomunikowany w tym roku „Fit for 55” wyraźnie pokazują kierunek działań zmierzających do ochrony środowiska poprzez wyraźną redukcję szkodliwych emisji, również przez silniki spalinowe w pojazdach. Miasta europejskie są zobowiązane do znaczącej poprawy jakości powietrza, co oznacza, że również w Polsce najpewniej wkrótce zobaczymy pierwsze strefy czystego transportu, do których wjazd pojazdem elektrycznym nie będzie ograniczony.

Sprawdź korzyści wynikające z jazdy eVito lub eSprinterem w ruchu miejskim.

Już teraz umów się on-line na jazdę testową lub skontaktuj się z nami!

 
           Samochody naładowane zaletami Samochody naładowane zaletami
 
Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie