OG Banner Mobile OG Banner

EQB drugi kompaktowy SUV od Mercedes EQ już dostępny

EQB drugi kompaktowy SUV od Mercedes EQ już dostępny

Elektryczny, rodzinny SUV Nowy Mercedes EQB, w którym może podróżować do 7 osób już dostępny!
Jest to drugi po EQA w pełni elektryczny, kompaktowy SUV w rodzinie Mercedes-EQ.

eqb w drodze

Ceny podstawowego modelu EQB startują od 238 000zł. Obecnie dostępne są dwie wersje z napędem 4MATIC: EQB 300 4MATIC o mocy 228KM oraz EQB 350 4MATIC o mocy 292KM. Cena mocniejszego wariantu zaczyna się od 251 100zł.

Obydwa z wariantów Mercedesa EQB charakteryzują się zasięgiem do 420km (WLTP) i zużyciem prądu w cyklu mieszanym 18,2kWh/100km.

ladowanie mercedesa eqb

Elektryzująca podróż nawet dla 7 osób

Mercedes EQB to unikat w swoim segmencie samochodów elektrycznych. Przestronna kabina oferuje opcjonalny (4237zł) trzeci rząd siedzeń, w którym z dwóch foteli korzystać mogą osoby o w wzroście do 1,65m.

siedem siedzen w Mercedesie EQB

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Mercedes EQB to również odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla kierowcy oraz pasażerów. Zapewniają go m.in. chowane zagłówki, pasy bezpieczeństwa z napinaczami i ogranicznikami siły napięcia na wszystkich zewnętrznych siedzeniach oraz kurtyny powietrzne sięgające do trzeciego rzędu siedzeń włącznie.

 

Różnorodność konfiguracji Mercedesa EQB

Wśród możliwych opcji konfiguracji EQB znalazły się dwa specjalne pakiety wyposażenia: 
eqb edition one

Specjalne wydanie Edition 1 

ta dostępna przez ograniczony czas specjalna edycja Mercedesa EQB z zewnątrz łączy w sobie elementy pakietu Night ze stylizacją AMG. 20-calowe obręcze kół AMG z lekkich stopów, lakierowane na miedziany, matowy odcień uzupełniony o polerowane krawędzie. Wnętrze charakteryzuje się tapicerką ze skóry w szarym kolorze neva, podświetlany spiralny element ozdobny oraz dysze wentylacyjne ze srebrnymi pierścieniami oraz niebieskimi akcentami.

eqb edition one felgi
Cena pakietu Edition 1 – 36 548zł

Electric Art

to unikatowy dla Mercedes EQ pakiet wyposażenia. Obejmuje on specjalne 18-calowe dwukolorowe obręcze kół w lekkich stopów, tapicerkę z syntetycznej skóry ARTICO i tkaniny Cupertino.

Cena pakietu Electric Art – 6 636zł

eqb-electric-art

Chcesz dowiedzieć się więcej o pozostałych pakietach wyposażenia Mercedesa EQB oraz możliwości jego zamówienia? Skontaktuj się z naszymi Doradcami w wybranym salonie.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie