OG Banner Mobile OG Banner

Szkolenie AMG Performance za nami!

Szkolenie AMG Performance za nami!

W ostatni piątek na torze Silesia Ring nasi Klienci mieli okazję przeżyć niesamowite emocje w trakcie szkolenia AMG Performance! Gorąca atmosfera jaka nam towarzyszyła to nie tylko efekt wysokiej temperatury ale przede wszystkim floty samochodów z Najszybszej Rodziny na Świecie.

szkolenie amg performance

Wśród przygotowanych ćwiczeń znalazły się m.in. zajęcia na płycie poślizgowej, slalom oraz Drag Race czyli wyścig równoległy. Aby poczuć różnicę między możliwościami modeli Mercedes-AMG w tym zadaniu nasi Klienci mieli do dyspozycji zarówno sportową limuzynę Mercedes-AMG E63s oraz legendarne G63.

drag race klasa g

Szkolenie AMG Performance było również niepowtarzalną okazją do przetestowania na torze możliwości modeli, które jeszcze oficjalnie, nie pojawiły się w naszym kraju.

eqs53 szkolenie amg

Pierwszy raz w Polsce zaprezentowany został ze swoimi możliwościami, w pełni elektryczny Mercedes-AMG EQS53 4MATIC+ o mocy 658KM.

Wisienką na szkoleniowym torcie stała się najnowsza odsłona legendarnego, sportowego modelu SL, który w stu procentach zbudowany został przez Mercedes-AMG. Mercedes-AMG SL63 towarzyszył uczestnikom szkolenia podczas dynamicznych ćwiczeń Lead&Follow.

nowy mercedes amg sl na szkoleniu amg

Dopełnieniem intensywnego dnia było emocjonujące RaceTaxi, w trakcie którego uczestnicy szkolenia mogli poznać z perspektywy prawego fotela prawdziwe sportowe możliwości modeli Mercedes-AMG E63s, C63s Coupe oraz GTR.

race taxi

race taxi amg gtr

Dla naszych Klientów przygotowaliśmy tego dnia dodatkową atrakcję, prezentację najmocniejszego obecnie, seryjengo modelu w rodzinie AMG - Mercedesa AMG GT Black Series o mocy 730km.

gt black series

Jesteś zainteresowany szkoleniam AMG Driving Academy skontaktuj się z nami: eventy@zasadaauto.pl

szkolenie amg performance 2022

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie