And the winner is - Jeep Grand Cherokee SRT!

And the winner is - Jeep Grand Cherokee SRT!

Jeep® Grand Cherokee SRT został laureatem w konkursie Czytelników niemieckiego magazynu “Auto Bild Sports Cars”, jako najlepszy samochód zagraniczny w kategorii Vanów o SUV-ów.

Wszechstronność legendarnej amerykańskiej marki została doceniona.

Znakomite osiągi Jeepa® Grand Cherokee SRT, jego mocne serce – silnik o mocy 468 KM 
a także ogromny urok SUV-a klasy Premium o wybitnym sportowym charakterze zostały docenione przez tak wymagających fanów motoryzacji. Warto zaznaczyć, iż po raz pierwszy Czytelnicy znanego  i zarazem wpływowego czasopisma wybrali  na zwycięzcę model Jeepa, co tylko potwierdza wszechstronność marki Jeep, udowadniając, że szeroka gama samochodów terenowych i SUV-ów zdobywa coraz więcej zwolenników.

Jeep-Grand-Cherokee-SRT-2017-test-opinia-13

Jeep Grand Cherokee najczęściej nagradzany SUV w historii.

W edycji 2017 konkursu wzięło udział łącznie 110 modeli w 15 kategoriach. Do wyróżniających cech, dzięki którym Jeep Grand Cherokee SRT zwyciężył w swojej kategorii, należy 6,4-litrowy, wolnossący silnik HEMI V8. Dostarczając moc 468 KM i imponujący moment obrotowy wynoszący 624 Nm przy 4100 obr./min. bez turbosprężarki z jej półsferycznych komór spalania, jest uważany za jeden z najlepszych silników wolno ssących o wysokich osiągach.

 img2

Jeep Grand Cherokee, od momentu wprowadzenia na rynek w 1992 r., stanowi punkt odniesienia pod względem mocy, komfortu, innowacyjności, jakości technicznej oraz konstrukcyjnej, jest nie tylko flagowym modelem marki Jeep ale także najczęściej nagradzanym SUV-em w historiii 

img

25 lat lidera w segmencie.

W tym roku Grand Cherokee świętuje 25-lecie swojej pozycji lidera w segmencie samochodów 4x4. Przez ćwierć wieku model ten zdefiniował nowy standard w odniesieniu do stylu, mistrzostwa wykonania i osiągów  w segmencie dużych SUV-ów klasy Premium.
O pozycji lidera świadczy chociażby 6 milionów sprzedanych egzemplarzy na całym świecie od chwili jego wprowadzenia 25 lat temu.

 

Zapraszamy do Salonów Sobiesław Zasada Automotive w Krakowie i Starowej Górze, gdzie Jeep Grand Cherokee dostępny jest w pełnej gamie z 6 wersjami wyposażenia: Laredo, Limited, Overland, Trailhawk, Summit, SRT.

A już niedługo-w pierwszej połowie 2018 roku zostanie wprowadzony na rynek Polski Jeep Grand Cherokee Trackhawk

Wszystkich fanów modelu zapraszamy do kontaktu z naszymi Salonami i jazdę próbną!

Piotr Kałamarz
piotr.kalamarz@zasadaauto.pl tel. +48 512 464 128
Sobiesław Zasada Automotive Starowa Góra k. Łodzi

Artur Mółka
artur.molka@zasadaauto.pl tel. +48 600 081 689
Sobiesław Zasada Automotive o. Kraków

Model Jeep Grand Cherokee- auta dostępne od ręki w Sobiesław Zasada Automotive

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie