Alfa Romeo Stelvio oceniony na dużą piątkę przez Euro NCAP!

Alfa Romeo Stelvio oceniony na dużą piątkę przez Euro NCAP!

Stelvio, pierwszy SUV Alfa Romeo, dostał 5-gwiazdkową ocenę Euro NCAP.

To istotne wyróżnienie potwierdza ukierunkowanie Alfy Romeo na aspekty związane z ochroną wszystkich użytkowników drogi.

Rezultaty w postaci 97% ochrony dorosłych pasażerów zostały osiągnięte dzięki dwóm podstawowym elementom nowego SUV-a Alfy Romeo: z jednej strony sztywnej, wytrzymałej, a jednocześnie lekkiej struktury nośnej nadwozia, uzyskanej dzięki szerokiemu zastosowaniu ultralekkich materiałów, jak aluminium i kompozyt, a z drugiej dostępności licznych systemów bezpieczeństwa, które wykorzystane są do spotęgowania doznań podczas jazdy, zapewnionych już zresztą przez doskonale zaprojektowane podwozie i zawieszenie. Na uwagę zasługuje między innymi Autonomiczny system hamowania awaryjnego (AEB), który jest standardem w każdej wersji.
Kokpit Stelvio jest  wyjątkowo stabilny w trakcie zderzenia czołowego, podczas gdy wszystkie krytyczne części ciała i kończyny są również chronione w teście sztywnej bariery. Testy na przednich siedzeniach i zagłówkach zapewniły doskonałą ochronę przed urazami kręgów szyjnych w przypadku manewrowania od tyłu.

Inwestycje, które znakomicie procentują.

Alfa Romeo Stelvio została zaprojektowana na płycie podłogowej „Giorgio", na bazie której zostały zbudowane wszystkie wersje Giulii. Jest to płyta zaprojektowana w taki sposób, by zapewnić wszystkim Alfom Romeo osiągi, łatwość prowadzenia, kontrolę
i bezpieczeństwo na najwyższym poziomie, co potwierdza 5 gwiazdek Euro NCAP przyznanych Giulii. Jest to istotna inwestycja, która przynosi doskonałe rezultaty.

 

Urodzony, by zwiększać wrażenia z jazdy.

Każdy cal Alfa Romeo Stelvio jest wykonany perfekcyjnie. Dzięki połączeniu innowacyjnej technologii, zaawansowanej inżynierii i mocnej konstrukcji silnika, ten wysokiej klasy SUV jest gotowy zabrać Cię wszędzie.

Wyprzedaż rocznika 2017 w Sobiesław Zasada Automotive nadal trwa!

Nie zwlekaj i zasiądź za kierownicą najbezpieczniejszego SUV'a Alfa Romeo!

O szczegóły zapytaj:

Piotr Kałamarz
piotr.kalamarz@zasadaauto.pl tel. +48 512 464 128
Sobiesław Zasada Automotive Starowa Góra k. Łodzi

Artur Mółka
artur.molka@zasadaauto.pl  tel. +48 692 400 816
Sobiesław Zasada Automotive o. Kraków

Model Alfa Romeo Stelvio - auta dostępne od ręki 
w Sobiesław Zasada Automotive

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie