OG Banner Mobile OG Banner

JEEP GRAND CHEROKEE TRACKHAWK - najszybszy SUV w historii!

JEEP GRAND CHEROKEE TRACKHAWK - najszybszy SUV w historii!

JEEP GRAND CHEROKEE TRACKHAWK - Zasiądź za kierownicą najszybszego SUV’a w historii i nastaw się na wyjątkowe przeżycia!

Jego sława go wyprzedza!

Jeszcze nie dostępny na Polskim i Europejskim rynku, a już ma tysiące fanów. Entuzjaści mocnych wrażeń z niecierpliwością czekają, aż pierwsze modele trafią na nasz rynek. Przewidywana dostępność auta to II kwartał 2018 roku. Niewątpliwie Jeep Grand Cherokee Trackhawk będzie królem prostej! 

Motoryzacyjny Brutal!

Jeep Grand Cherokee Trackhawk to SUV nieporównywalny z innymi. Pod maską pracuje bowiem potężna V-ósemka, która  ma 6,2 litra pojemności, aż 707 KM mocy i 875 Nm maksymalnego momentu obrotowego. Liczby te pokazują, jak wyjątkowym modelem jest Trackhawk i czynią go najmocniejszym seryjnie produkowanym SUV-em na świecie.

Porażające osiągi!

Amerykańska Bestia rozpędza się do 100km  w zaledwie 3,7 s! A na długiej prostej bez najmniejszego problemu rozpędzi się do 290 km/h. Tak rewelacyjne przyspieszenie, mimo pokaźnej masy, jest możliwe dzięki napędowi na cztery koła. Do tego 8-biegowa automatyczna skrzynia będzie mogła działać w specjalnym trybie, w którym zmiana przełożeń trwa tylko 160 milisekund. Równie duże wrażenie, jak osiągi, robi droga hamowania, wynosząca zaledwie 35 m z 97 km/h do zatrzymania. To zasługa układu Brembo wyposażonego w największe przednie tarcze hamulcowe, jakie kiedykolwiek zamontowano w Jeepie (400 mm średnicy).

Pięciogwiazdkowe wnętrze.

Inspirowane wyścigami fotele skutecznie podtrzymują kierowcę w trakcie manewrów wykonywanych z dużą prędkością, pomagając tym samym w zapanowaniu nad każdym zakrętem. Detale z włókna węglowego oraz skórzane wnętrze tworzą w kabinie wyrafinowany klimat wyścigów, zachęcając, kierowcę, by uległ pierwotnemu pragnieniu szybkości. Standardowy system Uconnect™ 4C NAV z ekranem dotykowym 8,4” oferuje specjalną funkcję Trackhawk Performance Pages ułatwiającą monitorowanie i rejestrowanie szereg danych dotyczących osiągów.

TYLKO 300 SZTUK!

To bez wątpienia NAJPOTĘŻNIEJSZY SUV NA ZIEMI . Tych, którzy chcieliby go posiąść zachęcamy nie zwlekać z zamówieniem -  liczba egzemplarzy przeznaczonych dla całego rynku europejskiego ograniczona została do zaledwie 300 sztuk. Przewidywana cena  auta zaczynać się będzie od 530 000,00 zł brutto.

Już teraz zamów swoją Bestię w Sobiesław Zasada Automotive!

Andrzej Liwowski
andrzej.liwowski@zasadaauto.pl tel. +48 665 601 230
Sobiesław Zasada Automotive Starowa Góra k. Łodzi

Grzegorz Pagacz
grzegorz.pagacz@zasadaauto.pl  tel. +48 600 081 995
Sobiesław Zasada Automotive o. Kraków

Model Jeep Grand Cherokee- auta dostępne od ręki w Sobiesław Zasada Automotive

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie