OG Banner Mobile OG Banner

Uwielbiasz wycieczki rowerowe?

Uwielbiasz wycieczki rowerowe?

 Jedź dokąd chcesz, dzięki bagażnikom rowerowym od Mercedes-Benz.

 

Wakacje to idealny czas na zwiedzanie nowych miejsc i odkrywanie piękna świata na dwóch kółkach. Dla pasjonatów rowerowych podróżowanie z własnym jednośladem może być niezwykle ekscytującym doświadczeniem. Jednak wiele osób staje przed pytaniem, jak przewieźć swój rower bezpiecznie i wygodnie podczas dalekich wyjazdów. Tutaj wkracza bagażnik rowerowy Mercedes-Benz, który oferuje liczne zalety i ułatwienia, sprawiając, że podróżowanie z rowerem staje się czystą przyjemnością.

Jedną z kluczowych zalet bagażnika rowerowego Mercedes-Benz jest jego niezawodność i trwałość. Mercedes-Benz, jako renomowana marka, słynie z wysokiej jakości i solidności swoich produktów, a bagażniki rowerowe nie są wyjątkiem. Wykonane z wytrzymałych materiałów, są w stanie wytrzymać trudy długich tras, zapewniając niezawodne mocowanie roweru przez całą podróż.

Kolejną zaletą bagażnika rowerowego Mercedes-Benz jest jego inteligentny design. Inżynierowie marki doskonale zrozumieli potrzeby rowerzystów i stworzyli bagażnik, który gwarantuje wygodę i łatwość w użytkowaniu. Dzięki ergonomicznym uchwytom i innowacyjnym systemom montażu, rower można bezproblemowo przymocować do bagażnika w kilku prostych krokach. Dodatkowo, bagażnik jest zaprojektowany tak, aby umożliwić łatwe załadowanie i rozładowanie roweru, co oszczędza czas i minimalizuje stres przed podróżą.

Bezpieczeństwo jest również niezwykle istotnym czynnikiem podczas podróży rowerem, zwłaszcza na dłuższych trasach. Bagażnik rowerowy Mercedes-Benz został zaprojektowany z myślą o maksymalnej ochronie zarówno roweru, jak i samochodu. Solidne mocowanie i stabilność zapewniają bezpieczny transport roweru, eliminując ryzyko uszkodzeń w trakcie jazdy. Dodatkowo, bagażnik jest wyposażony w systemy antykradzieżowe, które chronią rower przed kradzieżą i zapewniają spokój podczas postoju.

Kiedy podróżujemy na wakacje, zazwyczaj potrzebujemy miejsca na spakowanie wszystkich naszych rzeczy. Tutaj bagażnik rowerowy Mercedes-Benz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom. Dzięki swojej pojemności i przemyślanemu projektowi, bagażnik oferuje miejsce nie tylko na rower, ale także na bagaż podręczny czy sprzęt sportowy. Dzięki temu można wygodnie pomieścić wszystkie niezbędne rzeczy i cieszyć się podróżą bez 

konieczności rezygnowania z niczego.

Ostatnią, ale nie mniej istotną zaletą bagażnika rowerowego Mercedes-Benz jest jego estetyka. Marka ta słynie z elegancji i stylu, które są widoczne również w projektach swoich akcesoriów. Bagażniki rowerowe Mercedes-Benz są nie tylko funkcjonalne, ale także pięknie prezentują się na tylnej części samochodu, dodając mu wyjątkowego charakteru.

Podsumowując, korzystanie z bagażnika rowerowego Mercedes-Benz podczas wakacyjnych wyjazdów niesie ze sobą wiele zalet. Niezawodność, inteligentny design, bezpieczeństwo, pojemność i estetyka sprawiają, że podróżowanie z rowerem staje się wygodne i przyjemne. Dzięki temu można skoncentrować się na czerpaniu radości z podróży i odkrywaniu nowych miejsc, mając pewność, że nasz rower jest w najlepszych rękach.

 

Bagaznik rowerowy kupisz w naszych salonach - wybierz lokalizację salonu

oraz online : sklep.zasadaauto.pl

 

Montaż bagażnika? Zobacz jak  łatwo zamontujez bagażnik rowerowy w swoim Mercedesie.

 

Krok 1. Wyjmij bagażnik rowerowy z pokrowca.

Krok 2. Rozchyl podpory kół rowerowych.

Krok 3. Zwolnij zabezpieczenie kuli haka.

Krok 4. Odchyl w górę uchwyty zabezpieczające ramę rowerową.

Krok 5. Odchyl w górę dźwignię blokady kuli haka.

Krok 6. Unieś bagaznik.

 

7. Nałóz bagaznik na kulę haka holowniczego.

8. Przestaw dźwignię w dół, w celu zablokowania bagażnika.
Upewnij się, że wskaźnik zapięcia jest na zielono.

9. Zabezpiecz bagażnik kluczykiem.
Dzieki temu, unikniesz kradziezy bagażnika wraz z rowerami.

10. Podłącz złącze elektryczne do gniazda haka holowniczego.

 

Podróżuj bezpiecznie i komfortowo! Szerokiej Drogi!

 

 

 

 

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie