OG Banner Mobile OG Banner

Przycisk SOS w Twoim Mercedesie.

Przycisk SOS w Twoim Mercedesie.

 

#BezpieczniewTrasiezMercedesBenz

Kiedy jesteś w drodze na wakacje z rodziną, bezpieczeństwo jest priorytetem. Przycisk SOS w Twoim samochodzie Mercedes-Benz staje się Twoim niezawodnym towarzyszem w  sytuacjach zagrażających zdrowiu lub życiu Twojemu lub Twoich pasażerów.

Przycisk SOS w samochodzie

Przycisk SOS w samochodzie Mercedes-Benz to niewątpliwie jeden z najważniejszych elementów, które mogą zadecydować o Twoim bezpieczeństwie i bezpieczeństwie Twojej rodziny podczas letnich wyjazdów. Ten innowacyjny przycisk jest kluczem do natychmiastowej pomocy w przypadku  nagłej sytuacji.

W przypadku wypadku lub nagłego zdarzenia, wystarczy nacisnąć przycisk SOS, aby skontaktować się z centrum pomocy Mercedes-Benz.

Gdzie znajduje się przycisk SOS w Mercedesie?

Przycisk SOS znajduje się przed wewnętrznym lusterkiem, w okolicach tzw. oświetlenia mapowego, obok przycisku "Me".

Po wciśnięciu przycisku SOS, specjaliści w centrum pomocy ratunkowej otrzymają sygnał i zostajesz od razu połączony z odpowiednimi służbami, które otrzymują Twoją lokalizację dzięki GPS i będą w stanie zlokalizować Twojego Mercedesa. 

Po co mi przycisk SOS w samochodzie?

Przycisk SOS w samochodzie Mercedes-Benz jest bardzo ważny -  może nawet uratować Twoje życie.

Przycisk SOS to nie tylko element technologiczny, ale również poczucie bezpieczeństwa dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki niemu możesz czuć się pewnie na drodze, wiedząc, że masz dostęp do natychmiastowej pomocy.

Podczas letnich wyjazdów z rodziną, taki przycisk w samochodzie Mercedes-Benz staje się Twoim nieocenionym sojusznikiem. Bez względu na to, czy chodzi o  wypadek, czy zły stan zdrowia pasażera, możesz liczyć na pomoc ratunkową po wciśnięciu przycisku SOS.

Pamiętaj o znaczeniu przycisku SOS w Twoim samochodzie Mercedes-Benz. To narzędzie, które może uratować życie i zapewnić Ci spokój podczas letnich wakacyjnych podróży. Zawsze miej go na uwadze i korzystaj z niego, tylko gdy tego bardzo potrzebujesz.

Szerokiej Drogi!

Sprawdź samochody osobowe Mercedes-Benz dostępne na naszej stronie!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie