Caffe Vergnano w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Caffe Vergnano w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

W 1882 r. we Włoszech powstał mały sklep spożywczy z kawą. W tym samym roku, w Niemczech, na miejscu dawnej szklarni wybudowano warsztat doświadczalny. Tak wyglądały początki marek Caffe Vergnano i Mercedes – Benz. Marek, które są obecne na światowych rynkach od ponad 100 lat. Tyle aż trzeba było czekać, by obie te legendy spotkały się jednym miejscu. Caffe Vergnano zagościło na dobre w salonach, a dokładniej filiżankach, Mercedes – Benz Sobiesław Zasada Automotive.

Caffe Vergnano, Mercedes-Benz i Sobiesław Zasada Automotive

Gatunki kawy, podobnie jak modele samochodów, różnią się między sobą mocą oraz intensywnością doznań. Niektóre koją zmysły swoim aromatem, inne zaś rozpiera wręcz energia. Można to porównać do podróży rodzinnym autem oraz późniejszej przejażdżki sportowym samochodem. Jako autoryzowany dealer Mercedes-AMG wybieramy oczywiście tę drugą opcję. W salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive serwujemy więc Państwu Caffe Vergnano Esspresso Classico ’600. Mieszanka ta ma najwyższą zawartość ziaren robusty spośród wszystkich kaw w ofercie Casa del Cafe Vergnano. To prawdziwa moc a’ la Mercedes-AMG GT S.

Caffe Vergano w Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Wyborna kawa z trójramienną gwiazdą

Żeby spróbować Caffe Vergnano Esspresso Classico ’600 wystarczy odwiedzić jeden z oddziałów Sobiesław Zasada Automotive. Lokalizacji do wyboru jest całkiem sporo: Brzoza k. Bydgoszczy, Bielsko-Biała, Kraków, Łódź, Modlniczka, Rzeszów. W każdej z nich czekają na Państwa najnowsze modele Mercedes-Benz oraz filiżanka wybornej Caffe Vergnano, z trójramienną gwiazdą precyzyjnie uformowaną na jej pysznej piance.

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive i kawa Vergnano

Multimedialny relaks

Poza wyśmienitą kawą na klientów salonów Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive czekają jeszcze inne atrakcje. W poczekalni każdej z lokalizacji mogą Państwo odprężyć się na wygodnych kanapach oraz oddać lekturze prasy, w tym m. in. ekskluzywnych magazynów Mercedesa, niedostępnych w oficjalnej dystrybucji. Jako pierwsi w Polsce na terenie naszych salonów Mercedes-Benz zainstalowaliśmy dotykowe totemy multimedialne, gdzie prezentowane są bieżące informacje oraz oferty specjalne. Dzięki temu żadna z naszych atrakcyjnych promocji, nie umknie Państwa uwadze.

Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive i kawa Caffe Vergnano

Pasja do motoryzacji od najmłodszych lat

Najmłodszym sympatykom aut z trójramienną gwiazdą, którzy odwiedzają nas wraz z Państwem, proponujemy wypróbowanie modeli Mercedes-BenzMercedes-AMG w wersjach nieco mniejszych od oryginałów. To doskonała okazja do tego, by Państwa pociechy zapałały prawdziwą miłością do motoryzacji. W końcu na świecie niewiele jest tak pasjonujących rzeczy jak samochody i wszystko, co z nimi związane.

Jak sama nazwa wskazuje, poczekalnia to miejsce, gdzie można po prostu… zaczekać. Rodzi się pytanie: czy jest na co? W 2016 r. z pewnością tak. Specjalnie dla Państwa sprowadziliśmy modele takie jak:
•    Mercedes-AMG C 45 OrangeArtEdition: http://www.zasadaauto.pl/samochody-osobowe/amg/cla-amg/12213-cla-45amg/
•    Mercedes-Benz GLE 450 AMG Coupe: http://www.zasadaauto.pl/samochody-osobowe/amg/gle-coupe/12229-gle-450amg-c/
•    Mercedes-AMG GT S: http://www.zasadaauto.pl/samochody-osobowe/amg/amg-gt/10966-gt-amg-s/
•    Mercedes-Maybach S 500: http://www.zasadaauto.pl/samochody-osobowe/mercedes-benz/klasa-s/10680-maybach-s-500/

Każdy z tych samochodów to hołd oddany motoryzacji. To modele w których moc i intensywność doznań doskonale idą w parze. Tak jak w Caffe Vergnano.

 

--

Kawę Caffe Vergnano dostarcza do salonów Sobiesław Zasada Automotive firma Espresso (www.espresso.pl)

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie