OG Banner Mobile OG Banner

Co zyskują klienci decydując się na zakup elektrycznego Vana od Mercedes-Benz

Co zyskują klienci decydując się na zakup elektrycznego Vana od Mercedes-Benz

Mercedes-Benz kontynuuje rozwój w stronę elektromobilności i dostarcza coraz bardziej kompletne rozwiązania mobilnościowe.

W ramach najnowszej oferty zapewniamy naszym Klientom nie tylko samochód elektryczny VAN, ale również cały pakietu usług, rozwiązań i urządzeń, które pozwolą na łatwiejsze przejście na ścieżkę elektromobilności. W skład tych rozwiązań wchodzą:

  1. Dofinansowanie z programu „Mój Elektryk”

Jako Mercedes-Benz oferujemy klientowi rabat na zakup samochodu elektrycznego, który zwiększa się, a w niektórych wariantach podwaja dofinansowanie w ramach programu "Mój elektryk".

  1. Pakiet przeglądów

W ramach zakupu klient otrzymuje pakiet 4 pierwszych przeglądów GRATIS – co w połączeniu z przedłużoną gwarancją zapewnia spokój i przewidywalność kosztów eksploatacji.

Wykonywanie corocznych przeglądów jest niezbędne do zachowania gwarancji na akumulator.

  1. Pakiet Gwarancyjny +24 m-ce (120 000km)

W połączeniu z czterema pierwszymi przeglądami gratis, oferowanymi dla każdego samochodu elektrycznego Mercedes-Benz, oraz ośmioletnią gwarancją na baterię, klient ma zapewnioną kontrolę kosztów w pierwszych latach użytkowania samochodu. Możliwy zakup Pakietu Gwarancyjnego w promocyjnej cenie 1 zł brutto.

  1. Gwarancja na akumulator

W ramach zakupu udzielamy gwarancji na akumulator trakcyjny na 8 lat lub 160 000 km. W przypadku awarii lub gdy graniczny spadek pojemności nastąpi przed upływem określonego czasu/przebiegu – bateria zostanie wymieniona w ramach opieki gwarancyjnej.

  1. Ładowarka

Jako Mercedes-Benz oferujemy przenośną ładowarkę "Elastyczny system ładowania MB" (tylko EQV) lub nową stację ładowania "Wallbox 2.0" (EQV, eVito Tourer, eSprinter). Możliwość zakup ładowarki w promocyjnej cenie 1zł brutto.

  1. Rabat na usługę audytu energetycznego przez naszego Autoryzowanego Partnera

W ramach usługi sprawdzona zostanie instalacja elektryczna u Klienta oraz sporządzony zostanie kosztorys ewentualnych zmian potrzebnych do podłączenia domowej ładowarki. Koszty wszelkich prac elektrycznych i materiałów są pokrywane przez Klienta. Możliwość  zakup usługi audytu energetycznego w promocyjnej cenie 1 zł brutto

Van elektryczny dlaczego warto

  1. Pakiet Mobilo oraz Mercedes me Charge

W przypadku EQV, dodatkowe wsparcie w codziennym użytkowaniu zapewnia, oferowany standardowo, pakiet Mobilo oraz Mercedes me Charge (taryfa L na pierwszy rok bez miesięcznych kosztów abonamentu).

  1. Ładowanie w trasie (na tę chwilę tylko EQV!!!)

Wraz z zakupem EQV klient otrzyma od nas usługę ładowania w trasie Mercedes me Charge – na rok w najwyższej taryfie „L” bez kosztów abonamentowych, z bardzo korzystnymi stawkami za ładowanie, w tym na stacjach ultraszybkiego ładowania IONITY

W sieci Mercedes me Charge dostępnych jest ponad 700 000 punktów ładowania, z czego około 300 000 w Europie. Wszystkie procesy ładowania są uruchamiane kartą zbliżeniową, aplikacją w telefonie lub systemem MBUX, a koszty ładowania automatycznie rozliczane co miesiąc w postaci jednej faktury.

Abonament IONITY premium zapewnia dostęp do Europejskiej sieci ultraszybkich ładowarek z 3 razy niższą ceną za ładowanie.

  1. Mercedes-Benz Mobilo

W razie awarii technicznej, wypadku, drobnych problemów - nasi eksperci w całej Europie zapewnią dalszą jazdę – dokonując naprawy na miejscu, udostępniając samochód zastępczy czy organizując przelot samolotem. Rozwiązanie mobilnościowe przedłuża się bezpłatnie z każdym przeglądem w serwisie Mercedes-Benz – nawet do 30 lat.

Skontaktuj się z nami!

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie