OG Banner Mobile OG Banner

Cyfrowi Ratownicy Mercedes-Benz

Cyfrowi Ratownicy Mercedes-Benz

#BezpieczniewTrasiezMercedesBenz

 

Cyfrowi Ratownicy w Mercedes-Benz

Kiedy planujemy wakacyjne wyjazdy z całą rodziną, naszym priorytetem jest zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim pasażerom, zwłaszcza w przypadku nieoczekiwanych sytuacji. Mercedes-Benz ma dla Ciebie specjalną Kartę Ratowniczą, która jest niezwykle ważna.

Co to jest Karta Ratownicza od Mercedesa?

Karta Ratownicza to dokument zawierający informacje techniczne o Twoim samochodzie, które są nieocenione w przypadku wypadku lub nagłej sytuacji. Znajdują się na niej kluczowe dane, takie jak umiejscowienie punktów mocowania poduszki powietrznej, baterii akumulatora, zbiornika paliwa, a także informacje o systemach elektrycznych i hybrydowych.

Pamiętaj! Z kodem QR jest szybszy dostęp do właściwej karty ratowniczej.

 

 

 

Po co nam Karta Ratownicza samochodu?

Podczas letnich wyjazdów, gdy jesteś w trasie z całą rodziną, czasami może dojść do nieprzewidzianych sytuacji, takich jak kolizja czy awaria samochodu. W takich momentach kiedy liczy się każda sekunda, Karta Ratownicza dostarcza informacji niezbędnych dla służb ratunkowych, umożliwiając im szybkie i skuteczne działanie.

Dlaczego to jest tak ważne?

W przypadku wypadku, kiedy Twoje zdrowie i życie są najważniejsze, służby ratunkowe muszą mieć pełną wiedzę o Twoim samochodzie, aby przeprowadzić skuteczną akcję ratunkową. Karta Ratownicza Mercedes-Benz zapewnia im dokładne informacje, które mogą znacząco przyspieszyć i ułatwić działania ratownicze.

Pamiętaj, że podczas wakacyjnych wyjazdów, Twoja rodzina i Twoje bezpieczeństwo są najważniejsze. Dlatego warto zadbać o każdy detal, a Karta Ratownicza to niewielki dokument, który może okazać się nieoceniony w sytuacji awaryjnej.

Przed wyjazdem, upewnij się, że w Twoim samochodzie znajduje się Karta Ratownicza Mercedes-Benz. To mały kawałek papieru, który może mieć ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa Twojej rodziny. Dbaj o bezpieczeństwo siebie i swoich bliskich podczas letnich podróży, mając zawsze przy sobie Kartę Ratowniczą Mercedes-Benz.

Szerokiej Drogi!

Sprawdź najnowsze modele samochodów osobowych Mercedes-Benz !

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie