Dzień Kolorowanek z Mercedes-Benz

Dzień Kolorowanek z Mercedes-Benz

Pobierz szablony kolorowanek z modelami Mercedes-Benz

Czy wiecie, że 2 sierpnia to właśnie dzień kolorowanek?

Z tej okazji możecie pobrać szablony kolorowanek Mercedes-Benz dla swoich pociech.

Od zawsze wiadomo, że nie ma lepszego zajęcia rozwijającego kreatywność młodego człowieka, niż kolorowanki. Trenowana jest w ten sposób motoryka i precyzja najmłodszych. Tak jak architekci Mercedes-Benz tworzą nowe modele, dzieci również mogą pokierować się własną wyobraźnią i stworzyć swój własny model Mercedesa za pomocą kredek i flamastrów.

Dzień Kolorowanek świętowany jest w przedszkolach, szkołach, a także w naszych domach. Tego dnia, bez względu na wiek, warto usiąść choć na chwilę i pokolorować motoryzacyjny świat w wybranych barwach. Wiele dorosłych osób,  w życiu codziennym praktykuje kolorowanie, aby zrelaksować się po długi dniu. Działanie to ma element terapeutyczny.

W naszych wszystkich salonach Mercedes-Benz i Ty masz możliwość stworzenia swojego wymarzonego Mercedesa. Możesz wybrać model, lakier, elementy ozdobne – „ pokolorować ” swojego Nowego Mercedesa z naszym Produkt Expertem używając do tego konfiguratora Mercedes-Benz.

Skonfiguruj swojego Mercedesa według preferencji wyposażenia, designu czy mocy silnika, umów się na jazdę testową już dziś z naszym Produkt Expertem.

▪️ https://bit.ly/Salon_Mercedes-Benz_BIELSKO-BIALA
▪️ https://bit.ly/Salon_Mercedes-Benz_Krakow_Armii_Krajowej
▪️ https://bit.ly/Salon_Mercedes_Benz_Krakow_Zawila
▪️ https://bit.ly/Salon_Mercedes_Benz_LODZ
▪️ https://bit.ly/Salon_Mercedes_Benz_NOWY_SACZ
▪️ https://bit.ly/Salon_Mercedes_Benz_RZESZOW

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie