OG Banner Mobile OG Banner

Dzień Kolorowanek z Mercedes-Benz

Dzień Kolorowanek z Mercedes-Benz

Kolorowanki Mercedes-Benz dostępne na naszej stronie!

Kolorowanki Mercedes-Benz - pokoloruj je w dzień kolorowanek!

Czy wiecie, że 2 sierpnia to właśnie dzień kolorowanek? Z tej okazji możecie pobrać szablony kolorowanek Mercedes-Benz dla swoich pociech - TUTAJ

mercedes do kolorowania

Od zawsze wiadomo, że nie ma lepszego zajęcia rozwijającego kreatywność młodego człowieka, niż kolorowanki. Trenowana jest w ten sposób motoryka i precyzja najmłodszych. Tak jak architekci Mercedes-Benz tworzą nowe modele, dzieci również mogą pokierować się własną wyobraźnią i stworzyć swój własny model Mercedesa za pomocą kredek i flamastrów.

Dzień Kolorowanek świętowany jest w przedszkolach, szkołach, a także w naszych domach. Tego dnia, bez względu na wiek, warto usiąść, choć na chwilę i pokolorować motoryzacyjny świat Mercedesów w wybranych barwach. Wiele dorosłych osób, w życiu codziennym praktykuje kolorowanie, aby zrelaksować się po długi dniu. Działanie to ma element terapeutyczny.

"Kolorowanie" prawdziwego Mercedesa

W naszych wszystkich salonach Mercedes-Benz i Ty masz możliwość stworzenia swojego wymarzonego Mercedesa. Możesz wybrać model, lakier, elementy ozdobne – „ pokolorować ” swojego Nowego Mercedesa z naszym Produkt Expertem używając do tego konfiguratora Mercedes-Benz.

Skonfiguruj swojego Mercedesa według preferencji wyposażenia, designu czy mocy silnika, umów się na jazdę testową już dziś z naszym Produkt Expertem.

Możesz również umówić się na jazdę testową Mercedsem-Benz w poniższych miejscach:

  • Bielsko-Biała
  • Kraków, Armii Krajowej
  • Kraków, Zawiła
  • Łódź
  • Nowy Sącz
  • Rzeszów 

mercedes i kolorowanki

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie