Powiedz „Hej, Mercedes” w salonach Sobiesław Zasada Automotive

Powiedz „Hej, Mercedes” w salonach Sobiesław Zasada Automotive

12 maja w autoryzowanych salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive odbędzie się oficjalna premiera nowej Klasy A. Specjalny Dzień Otwarty z tej okazji przygotowaliśmy w Bielsku-Białej, dwóch salonach w Krakowie: przy ulicy Armii Krajowej 17 i Zawiłej 3, Łodzi, Nowym Sączu oraz Rzeszowie.

Porozmawiaj z nową Klasą A

Nowa Klasa A to zaawansowany technologicznie model, który wyróżnia zastosowania innowacyjnego systemu multimedialnego MBUX – Mercedes-Benz User Experience. Jego istotny element stanowi interfejs konwersacyjny, uruchamiany w bardzo prosty sposób. Wystarczy będąc w środku pojazdu powiedzieć:
- Hej, Mercedes!
Auto zareaguje odpowiednio. Umożliwi sterowanie głosowe radiem, klimatyzacją, jak również innymi funkcjami pojazdu. Nowa Klasa A zapisuje dodatkowo profil użytkownika, zapamiętując najwygodniejsze dla kierowcy ustawienia. To nowy poziom personalizacji w użytkowaniu samochodu. Trzeba przyznać, że bardzo wygodny.

Poznaj nową Klasę A

Szczegółowe informacje na temat nowej Klasy A mogą Państwo zaczerpnąć z jednego, z naszych, poprzednich artykułów: https://zasadaauto.pl/aktualnosci/nowa-klasa-a-2018-debiut. Aby zaś na żywo przekonać się o urzekającym designie i niezwykłych możliwościach technologicznych W177 zapraszamy do autoryzowanych salonów Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive już 12 maja (sobota), od godz. 10:00 na Dzień Otwarty Nowej Klasy A. Wydarzenie równolegle odbędzie się w:
Zapraszamy do autoryzowanych salonów Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive:

 • Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive Bielsko-Biała (ul. Karpacka 90)
  +48 33 811 95 73
 • Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive Kraków (ul. Armii Krajowej 17)
  +48 12 639 55 00
 • Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive Kraków (ul. Zawiła 3)
  +48 12 298 42 20
 • Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive Łódź (ul. Aleksandrowska 11)
  +48 42 650 25 00
 • Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive Nowy Sącz (ul. Tarnowska 159A)
  +48 18 531 01 00
 • Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive Rzeszów (al. mjr. W. Kopisto 3)
  +48 17 850 37 50

Szczegółowe dane kontaktowe naszych oddziałów znajdą Państwo tutaj: https://zasadaauto.pl/kontakt

Motoryzacja to nie tylko samochody

Każdy z naszych oddziałów poza głównym wydarzeniem, czyli oficjalną premierą nowego Mercedesa Klasy A, przygotował szereg dodatkowych atrakcji, które mamy nadzieję, że jeszcze bardziej uatrakcyjnią Państwu czas spędzony 12 maja w wybranym salonie Sobiesław Zasada Automotive. Zapraszamy serdecznie!

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie