Na wiosnę obejmij kontrolę nad swoimi vanami!

Na wiosnę obejmij kontrolę nad swoimi vanami!

Przyjedź na wiosnę do serwisu Mercedes-Benz i wyposaż swojego Vito lub Sprintera w system zarządzania flotą Mercedes PRO Connect. Zamontuj też nowe opony letnie, żeby być w pełni gotowym do drogi.

Teraz w serwisie Mercedes-Benz znajdziesz opony letnie w cenach rynkowych!

Zadbaj o swojego dostawczego Mercedesa, przyjedź do Autoryzowanego Serwisu Mercedes Benz i skorzystaj z atrakcyjnej oferty na wymianę opon zimowych na letnie.
Przygotowaliśmy szeroką ofertę opon uznanych producentów w specjalnych promocyjnych cenach, porównywalnych z ofertą rynkową, ponieważ mamy na uwadze bezpieczeństwo Twoje i Twoich pracowników. 

Teraz w Autoryzowanym Serwisie Mercedes-Benz możesz kupić odpowiednie opony bez czasochłonnego porównywania cen.
Zapraszamy do naszych Doradców Handlowych lub Serwisowych, którzy z przyjemnością pomogą Ci w doborze odpowiednich opon lub kompletnych kół z oponami zimowymi.

Poznaj nowy system zarządzania flotą Mercedes PRO Connect.

Zainstaluj w swoim Vito lub Sprinterze nowy system zarządzania flotą Mercedes PRO Connect.

Oto pięć podstawowych korzyści, jakie da Ci zainstalowanie systemu:

  • Sprawdzenie statusu pojazdu - sprawdzaj podstawowe informacje o pojeździe, m.in. przebieg czy poziom paliwa. To wszystko zdalnie, z dowolnego miejsca na świecie.
  • Komunikacja flotowa - używając systemu Mercedes PRO Connect, możesz wysyłać adresy czy numery telefonów bezpośrednio na smartfon kierowcy.
  • Elektroniczna książka jazd - w łatwy sposób rejestruj wszystkie przejazdy. W ten sposób będziesz mieć kontrolę nad wykorzystaniem pojazdów i odróżnisz przejazdy służbowe od prywatnych.
  • Logistyka pojazdu - monitoruj lokalizację pojazdów oraz miej podgląd aktualnej sytuacji na drodze bezpośrednio w narzędziu do zarządzania pojazdami.
  • Zarządzanie przeglądami - planuj, umawiaj wizyty serwisowe i otrzymuj informacje o nadchodzących przeglądach.
Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie