OG Banner Mobile OG Banner

Eko Eskapada z Klasą V

Eko Eskapada z Klasą V

W dniu 2 października nasza Klasa V miała zaszczyt uczestniczyć w podkarpackim przystanku Eko Eskapady. Event został zorganizowany z okazji 25- lecia istnienia Fundacji Nasza Ziemia.

Od początku swojego istnienia Fundacja koordynuje największą, ekologiczną Akcję - „Sprzątanie Świata – Polska”, której idea przywędrowała do nas z Antypodów.  Po dziś dzień stanowi sztandarowy punkt w codziennej pracy Fundacji na rzecz ochrony środowiska naturalnego w Polsce. Od początku istnienia Fundacja może liczyć na ogromne wsparcie Polaków. Od 1994 roku w Akcji wzięło udział ponad 20 milionów osób, a każdego roku liczba ta waha się od 1 do 2 milionów uczestników.

W ramach Eko Eskapady w ekologicznej winnicy Piwnice Półtorak w Witryłowie na Pogórzu Dynowskim odbyła się debata, do której zaproszeni zostali Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, posłanka Krystyna Skowrońska, Wójt Gminy Dydnia Alicja Pocałuń, kandydujący na posła do sejmu dr Marcin Jurzysta, Założycielka Fundacji i Inicjatorka Akcji Mira Stanislawska oraz przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji ekologicznych.

Panel dotyczył problematyki ochrony Ziemi – działań już podejmowanych i wyzwań zarówno dla polityków, władz lokalnych, przedsiębiorców, ekologów, jak i zwykłych mieszkańców Podkarpacia.

Cieszymy się, że wśród zaproszonych gości znalało się miejsce również dla nas.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie