OG Banner Mobile OG Banner

Lider lokalnie bezemisyjnej jazdy

Lider lokalnie bezemisyjnej jazdy

Mercedes-Benz ułatwia przesiadkę na elektromobilność.

Zakup samochodu elektrycznego - niezależnie od tego, czy jest to dla użytku prywatnego czy firmowego - nadal może stanowić wyzwanie dla wielu osób. Często pojawia się wiele pytań dotyczących zasięgu pojazdu i możliwości ładowania, a wysokie koszty zakupu nowego modelu są także częstą przeszkodą. Jednak oferta Mercedesa-Benz Vans, która obejmuje wiele korzyści i wsparcie w przejściu na mobilność elektryczną, sięga dalej niż tylko moment opuszczenia salonu samochodowego. Zdecydowanie warto rozważyć ten wybór. Najnowsza oferta lidera lokalnej, bezemisyjnej mobilności odpowiada na pytania dotyczące modeli Mercedes EQV i eVito.

Mercedes-Benz podejmuje kompleksowe i świadome działania w zakresie zrównoważonej mobilności. Firma dąży do restrukturyzacji swojej europejskiej sieci produkcyjnej, aby umocnić swoją pozycję jako lidera elektromobilności w segmencie vanów. Ta strategia jest zbieżna z porozumieniem przyjętym przez UE, które zakłada, że od 2035 roku emisje ze sprzedawanych nowych samochodów powinny wynosić zero, a do 2030 roku producenci samochodów osobowych powinni zredukować emisję o 55%, a vanów o 50%. Oznacza to, że liczba samochodów elektrycznych na polskich drogach będzie stale wzrastać. Niestety istnieje wiele zakorzenionych mitów na temat pojazdów elektrycznych, które skutkują ostrożnym podejściem niektórych klientów do wymiany swojego samochodu spalinowego na elektryczny. Tegoroczna oferta modeli EQV i eVito Mercedesa ma na celu rozwianie wątpliwości i zapewnienie użytkownikom, że rozwiązania technologiczne i usługi serwisowe gwarantują spokój zarówno podczas podejmowania decyzji o zakupie, jak i podczas codziennego użytkowania.

Oto korzyści, które przekonują tych, którzy są jeszcze niezdecydowani:

Model Mercedes-Benz EQV to duży van, który oferuje aż 8 miejsc siedzących, co jest idealne dla rodzin lub osób podróżujących w większym gronie. Samochód świetnie radzi sobie również na miejskich ulicach i może być wykorzystywany jako luksusowy pojazd VIP nawet do długich służbowych podróży. Komfortowe i przestronne wnętrze zapewnia udane doświadczenia podczas jazdy, a pojemny bagażnik pomieści całą rodzinę, psa i sprzęt sportowy. Oferta jest kompleksowa i zapewnia zadowolenie oraz bezpieczeństwo.

 

Ważne informacje dotyczące możliwości skorzystania z różnych korzyści przy zakupie nowego modelu EQV 300 od Mercedes-Benz warto mieć na uwadze. Po pierwsze, istnieje możliwość otrzymania dopłaty aż do 55 tys. zł brutto. Dodatkowo, w ramach pakietu korzyści, klient ma możliwość wyboru udoskonalonej ładowarki ściennej Wallbox 2.0 lub przenośnego zestawu ładującego, który pasuje do większości instalacji elektrycznych. Wybór ładowarki jest dostępny już za 1 zł brutto, a dodatkowo firma przeprowadza kompleksowy audyt instalacji domowych. Klient może również skorzystać z pakietu 4 pierwszych przeglądów gratis oraz przedłużenia ochrony gwarancyjnej o dodatkowe 24 miesiące za pomocą Pakietu Gwarancyjnego, również za symboliczną złotówkę. W przypadku awarii technicznej, wypadku lub rozładowania baterii na trasie, Mercedes-Benz zapewnia dalszą jazdę po usunięciu usterki w całej Europie, w tym np. holowanie do najbliższej stacji ładowania w ramach usługi Mercedes Benz Mobilo. Ponadto, klient otrzymuje kartę do ładowania Mercedes me Charge L bez miesięcznych kosztów abonamentu przez pierwszy rok. Auto objęte jest także 8-letnią gwarancją na baterię lub na przejechane 160 tys. kilometrów.

Przedsiębiorcy również mają możliwość skorzystania z oferty Mercedes-Benz Vans, szczególnie jeśli chodzi o model eVito Furgon. Segment aut dostawczych od kilku lat dynamicznie rozwija się w dziedzinie pojazdów elektrycznych. Rosnący potencjał jest widoczny zwłaszcza w sektorze przedsiębiorstw, w tym branży logistycznej. Inwestycja w elektryczne auta firmowe jest przyszłością, która zbliża się wielkimi krokami, co doskonale wie Mercedes-Benz Vans. Model eVito Furgon oferuje ogromną przestrzeń załadunkową oraz wygodne przesuwne drzwi. Jego zasięg według normy WLTP wynosi 265 km, co czyni go doskonałym rozwiązaniem w warunkach miejskich.

Decydując się na zakup modelu eVito, można skorzystać aż z dwóch programów wsparcia. W ramach premii od Mercedes-Benz Polska możliwe jest oszczędzenie do 28 000 złotych, a udział w programie NFOŚiGW "Mój Elektryk" pozwoli uzyskać zwrot do 70 000 złotych. Ponadto, oferowane są inne korzyści, takie jak ładowarka nowej generacji Wallbox 2.0 oraz Pakiet Gwarancyjny (z limitem 200 000 km).

 

" Mercedes-Benz Vans dąży do stałego rozwoju segmentu aut elektrycznych, naszym celem jest jednak nie tylko sprzedaż, ale także partnerskie podejście do klientów, którzy mogą liczyć na wsparcie zarówno przed, jak i po zakupie wybranego modelu. W myśl idei zrównoważonej mobilności, dokładamy wszelkich starań, by ułatwić nabywcom wybór i zakup pojazdu elektrycznego. W najbliższych latach coraz więcej klientów stanie przed decyzją o zmianie, na którą teraz decydują się przede wszystkim entuzjaści e-mobilności czy właściciele firm" – wyjaśnia Thomas Greipel, Dyrektor Zarządzający Mercedes-Benz Vans. 

 

Poznaj biżej EQV i eVito!

 

źródło: media.mercedes-benz.pl

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie