OG Banner Mobile OG Banner

Odleć na FLY FEST 2017 z Jeep i Alfa Romeo!

Odleć na FLY FEST 2017  z Jeep i Alfa Romeo!

W pierwszy weekend lipca (1-2.07.2017 r.) zapraszamy na teren lotniska Aeroklubu Ziemi Piotrkowskiej, na międzynarodową wystawę lotniczą FLY FEST 2017. Będzie to doskonała okazja, aby wreszcie oderwać się od ziemi, a i na ziemi też dobrze powinno być. Czekać w końcu tam będą najnowsze modele Alfa Romeo oraz Jeep, prosto z naszego salonu w Starowej Górze k. Łodzi.

FLY FEST 2017 to 2-dniowa, międzynarodowa wystawa lotnicza, której sponsorem strategicznym jest nasz salon Alfa Romeo i Jeep Sobiesław Zasada w Starowej Górze, k. Łodzi (dawny Autotraper). Impreza rozpoczyna się w sobotę (01.07.), o g. 13:00 i potrwa aż do niedzieli wieczorem. Wstęp, co ważne, jest bezpłatny.

W programie przewidziano mnóstwo atrakcji takich jak m. in.: pokazy akrobatyczne samolotami i szybowcami, przeloty myśliwców oraz helikopterów, samoloty pożarnicze w akcji, etc.. Samoloty dodatkowo będą podążały za naszym Jeep’em Renegade, a najnowsze Alfa Romeo Giulia będą transportowały pilotów do ich wspaniałych maszyn. Na stoisku Sobiesław Zasada Automotive będzie można dodatkowo zapoznać się z niesamowitymi SUV – ami w postaci: Jeep Grand Cherokee, Jeep Wrangler oraz Alfa Romeo Stelvio. Będzie też okazja do zdobycia ciekawych nagród oraz wypróbowania Jeep’a Renegade w… błocie.

Impreza zapowiada się wyśmienicie. Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału!

--

więcej informacji o FLY FEST 2017: www.flyfest.pl

Salon Alfa Romeo/Jeep Sobiesław Zasada w Starowej Górze k. Łodzi: skontaktuj się z nami >>

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie