OG Banner Mobile OG Banner

„Kobieta w biznesie” to She’s Mercedes

„Kobieta w biznesie” to She’s Mercedes

22 czerwca, w salonie Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, w Krakowie, przy ul. Zawiłej 3, gościliśmy uczestniczki spotkania „Kobieta w biznesie”. To popularny cykl eventów, adresowanych do prężnie działających businesswoman, które potrafią doskonale odnaleźć się zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. My zaś spotkanie „Kobieta w biznesie” uznaliśmy za doskonałą okazję do zaprezentowania tego, jak Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive adaptuje globalny projekt „She’s Mercedes” na lokalnym, rodzimym rynku.

"Kobieta w biznesie" w Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive

Cykl spotkań „Kobieta w biznesie” jest organizowany od ponad 2 lat przez p. Anetę Wątor – trenerkę umiejętności miękkich oraz metodologii kaizen. Na każde ze spotkań są zapraszani partnerzy, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z uczestniczkami. Tak też było i tym razem. Na spotkaniu ze swoimi prelekcjami wystąpili przedstawiciele agencji interaktywnej Content House oraz Grzegorz Skuza, koordynator ds. marketingu internetowego Sobiesław Zasada Automotive, który przedstawił główne idee projektu „She’s Mercedes”, który obecnie rozwija Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive.

GLA po faceliftingu

Spotkanie było okazją do zaprezentowania uczestniczkom najnowszych modeli Mercedes-Benz: GLA po faceliftingu, GLC oraz Klasy C Coupe. Jak można było się spodziewać, gwiazdy Mercedesa zrobiły na zgromadzonej publiczności naprawdę duże wrażenie. Świadczy o tym chociażby liczba rozmów na temat najnowszych modeli z portfolio Mercedesa, które w trakcie wydarzenia, przeprowadziła nasza doradczyni handlowa Mercedes-Benz – p. Monika Czop

Spotkanie „Kobieta w biznesie”, w salonie Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, przy ul. Zawiłej 3, w Krakowie, jest kolejnym projektem, który Sobiesław Zasada Automotive zrealizowało w ramach ogólnoświatowej akcji „She’s Mercedes”. W nadchodzących miesiącach, największa sieć dilerska Mercedes-Benz w Polsce, planuje realizację kolejnych inicjatyw adresowanych do kobiet w Polsce. Szykują się więc pracowite wakacje.

--

zobacz galerię zdjęć ze spotkania "Kobieta w biznesie": przeglądaj zdjęcia >>

Klasa C Coupe Mercedes

Sprawdź najnowsze modele Mercedes-Benz w salonach Sobiesław Zasada Automotive: przeglądaj ogłoszenia >>

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie