OG Banner Mobile OG Banner

Funkcjonalność niejedno ma imię. Sprawdź idealne Vany do Twojej firmy.

Funkcjonalność niejedno ma imię.  Sprawdź idealne Vany do Twojej firmy.

Mercedes ma idealny samochód dostawczy dla Ciebie

Niezależnie od tego, czy rozwozisz towary po mieście, czy przewozisz sprzęt, Mercedes-Benz ma dla Ciebie idealny samochód dostawczy.

Lease & Drive 1%.

Skorzystaj z oferty finansowej, która daje wolność wyboru.

Nie musisz kupować Mercedesa, żeby swobodnie z niego korzystać. Wybierz wygodną i krótką umowę Lease & Drive. Zyskaj Pakiet Gwarancyjny i niską ratę miesięczną w wysokości 1% ceny samochodu. Możesz także wybrać kilka opcji zakończenia umowy, np. gwarantowany zwrot pojazdu do dealera.

  Citan Furgon Base 108 CDI* Vito Furgon 114 CDI RWD długi** Sprinter Tourer 211 CDI RWD***
Cena sprzedaży netto od 82 600 zł 117 100 zł 130 900 zł
Cena sprzedaży brutto od 101 598 zł 144 033 zł 161 007 zł
Wpłata wstępna 20% 18% 18%
Okres trwania umowy 24 miesiące 24 miesiące 24 miesiące
Deklarowany średnioroczny przebieg pojazdu 20 000 km 20 000 km 20 000 km
Pakiet Gwarancyjny 24M Gratis! Gratis! Gratis!
Miesięczna opłata leasingowa netto od 1 016 zł 1 440 zł 1 610 zł
Miesięczna opłata leasingowa brutto od 1 250 zł 1 772 zł 1 980 zł
Ubezpieczenie - Pełny pakiet OC/AC/NNW na pierwszy rok (opcjonalne, nie wliczane w prezentowaną opłatę leasingową) 2,5% ceny pojazdu 2,5% ceny pojazdu 2,5% ceny pojazdu

[1] Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 20% wartości pojazdu, okres umowy 24 miesiące, deklarowany średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy lub wykupu za kwotę z góry ustalonej Wartości Końcowej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Kalkulacja została sporządzona w oparciu o obowiązujące na rynku stopy długookresowe w dniu 16 marca 2022. Zawarcie umowy oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny sytuacji finansowej Klienta oraz jego zdolności do zaciągania i regulowania zobowiązań. U Autoryzowanych Dealerów Mercedes-Benz Vans dostępne są także inne oferty finansowania, w tym dla Klientów indywidualnych.

[2] Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 18% wartości pojazdu, okres umowy 24 miesiące, deklarowany średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy lub wykupu za kwotę z góry ustalonej Wartości Końcowej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Kalkulacja została sporządzona w oparciu o obowiązujące na rynku stopy długookresowe w dniu 16 marca 2022. Zawarcie umowy oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny sytuacji finansowej Klienta oraz jego zdolności do zaciągania i regulowania zobowiązań. U Autoryzowanych Dealerów Mercedes-Benz Vans dostępne są także inne oferty finansowania, w tym dla Klientów indywidualnych.

[3] Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 18% wartości pojazdu, okres umowy 24 miesiące, deklarowany średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy lub wykupu za kwotę z góry ustalonej Wartości Końcowej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Kalkulacja została sporządzona w oparciu o obowiązujące na rynku stopy długookresowe w dniu 16 marca 2022. Zawarcie umowy oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny sytuacji finansowej Klienta oraz jego zdolności do zaciągania i regulowania zobowiązań. U Autoryzowanych Dealerów Mercedes-Benz Vans dostępne są także inne oferty finansowania, w tym dla Klientów indywidualnych.

Citan.

Mniejszy może więcej. Citan Furgon przy swoich kompaktowych wymiarach wciąż dysponuje przestronną przestrzenią ładunkową i ergonomicznie ukształtowanym stanowiskiem kierowcy. Znaczna ładowność i liczne możliwości dostosowania do zadania transportowego wpływają nie tylko na jakość pracy, lecz także na wrażenia z jazdy.

Najważniejsze zalety:

Kompaktowy, a przestrzenny

Przestrzeń ładunkowa w nowym Citanie Furgon ma niską krawędź załadunku i jest łatwo dostępna, aby jeszcze bardziej ułatwić załadunek i rozładunek. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów ten model pozwala przewieźć do 749 kg ładunku i zmieścić aż do 2,9 m3 towaru.

Przesuwne drzwi boczne i dwuskrzydłowe drzwi tylne

Te ostatnie można zablokować pod kątem 90 stopni lub otworzyć szeroko pod kątem aż 180 stopni, co pozwala na łatwiejsze dojście i załadowanie samochodu.

Bezpieczny i pracowity

Sześć poduszek powietrznych, zapewniających kompleksową ochronę osób siedzących w pojeździe, jest częścią wyposażenia standardowego. Na życzenie kierowca może uzyskać wsparcie wielu aktywnych systemów wspomagających, w tym Aktywnego Asystenta Pasa Ruchu.

MBUX* – multimedialny partner w Twoim aucie

MBUX (Mercedes-Benz User Experience) to system multimedialny wykorzystujący sztuczną inteligencję. Nauczy się Twoich potrzeb, nawyków i stylu jazdy, żeby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo i przyjemność. W jaki sposób?

- Wprowadzi Cię do nowego świata informacji i rozrywki dzięki możliwości indywidualnego sterowania za pomocą mowy, gestów lub dotyku.
- Zmieni auto w prawdziwego partnera. Tryby jazdy i grafika wyświetlacza będą dopasowywać się do Twojego nastroju.
- Spełni Twoje potrzeby, zanim je sobie uświadomisz. Włączy ulubioną muzykę czy wskaże najszybszą trasę do celu.
- Połączy świat wirtualny z realnym, żeby ułatwić Ci nawigację w skomplikowanej sytuacji na drodze.

To tylko początek listy wielu zalet systemu MBUX. Wszystkie jego niesamowite możliwości odkryjesz samodzielne, kierując nowym samochodem Mercedes-Benz.

* Wyposażenie dodatkowe.

Vito.

Vito Furgon to wszechstronne wsparcie dla Twojego biznesu, w którym możesz cieszyć się pracą. Oferuje trzy długości nadwozia, dwa rozstawy osi, elastyczny system zabezpieczenia ładunku i praktyczne ścianki działowe. Pozwala na indywidualizację rozwiązań transportowych według potrzeb, a dzięki powierzchni ładunkowej o długości do 3 m i masie całkowitej do 3200 kg może zabrać każdą ilość ładunku – aż do 6,6 m³.

Poznaj Vito Furgon także w wersji z napędem elektrycznym.

Najważniejsze zalety:

Duże otwory drzwiowe oraz niska krawędź załadunkowa

Takie rozwiązanie ułatwia ciężką pracę oraz zwiększa komfort i bezpieczeństwo przy załadunku i wyładunku.

Wzorcowe systemy bezpieczeństwa

Podczas jazdy, w trudnych sytuacjach, a także podczas parkowania i manewrowania kierowca ma do dyspozycji wygodne lusterko cyfrowe. Dodatkowo do dyspozycji są inne zaawansowane systemy wspomagania: elektroniczny układ stabilizacji jazdy ADAPTIVE ESP® z regulacją w zależności od załadunku, asystent bocznego wiatru oraz asystent utrzymania koncentracji ATTENTION ASSIST. Oprócz standardowej poduszki powietrznej dla kierowcy opcjonalnie dostępnych jest więcej poduszek.

Dobrze zaplanowana ekonomia

Wśród pięciu nowych, oszczędnych wersji silnikowych Vito Furgon z silnikiem wysokoprężnym na pewno znajdziesz ekonomiczne rozwiązanie do realizacji swoich zadań.

Praca to nie wszystko

Systemy informacyjne i komunikacyjne z wieloma różnymi interfejsami zapewnią na życzenie doskonałe połączenia i świetną rozrywkę. Obsługa opcjonalnych systemów multimedialnych Audio 30 i Audio 40 na ekranie dotykowym jest intuicyjna i wygodna.

 

Sprinter.

Ciężka praca może być łatwiejsza

Kiedy potrzebujesz niezawodnego dostawczaka, Sprinter pozytywnie Cię zaskoczy – i to nie tylko komfortem jazdy. Dzięki czterem dostępnym długościom pojazdu, trzem wysokościom dachu i pojemności przestrzeni ładunkowej aż do 17 m3  ten van oferuje niespotykaną różnorodność. Kiedy dodatkowo weźmiemy pod uwagę jego maksymalną ładowność w największym wariancie masowym, która wynosi aż 3144 kg, już wiemy, że to dużo możliwości.

Poznaj Sprinter Furgon także w wersji z napędem elektrycznym.

Najważniejsze zalety:

Ciężka praca, która dobrze wygląda

Design nowego Sprintera Furgona wyróżnia się już samym wyglądem. Tak samo z zewnętrz, jak i wewnątrz. Ergonomicznie zaprojektowany kokpit przekonuje na przykład inteligentnym, modułowym systemem schowków oraz funkcją KEYLESS-START. Praktyczne opcje wyposażenia, takie jak lekka wykładzina z tworzywa sztucznego czy możliwość umieszczania ładunku na nadkolach, umożliwiają precyzyjne dostosowanie przestrzeni ładunkowej do aktualnych wymagań.

Ciężko pracując, dbamy o bezpieczeństwo

Solidną podstawę Sprintera stanowi jego szkielet, który dzięki swojej konstrukcji i odpowiedniemu połączeniu materiałów odznacza się nadzwyczajną stabilnością. Do tego dochodzą liczne systemy wspomagające, między innymi standardowy asystent bocznego wiatru, aktywny asystent układu hamulcowego i asystent utrzymania pasa ruchu (wyposażenie dodatkowe). Opcjonalne trzy systemy kamer, od kamery cofania z funkcją wyświetlania obrazu w lusterku wstecznym po kamerę 360°, polepszają już i tak dobrą widoczność z miejsca kierowcy. W razie kolizji kierowcę chroni standardowa poduszka powietrzna.

Dobry napęd do ciężkiej pracy

Od niedawna w Sprinterze Furgonie znajduje się komfortowy napęd na wszystkie koła 4x4 Torque-on-Demand. Jeśli trzeba, poprawia trakcję i stabilność boczną: zmienny napęd na wszystkie koła rozdziela siłę napędową na osie przednią i tylną w zależności od potrzeb. System dopasowuje się przy tym do warunków jezdnych w ciągu milisekund i robi to w pełni automatycznie.

Wybierz model, który idealnie dopasuje się do Twojej pracy.

Skontaktuj się z naszym salonem Van ProCenter Sobiesław Zasada Automotive i zapytaj o promocyjną ofertę Lease%Drive 1%.

Nie zwlekaj! Przetesuj dostawcze, niezaowdne Vany Mercedesa.

Umów się na jazdę testową testujvany.zasaaauto.pl

Citan Furgon
Średnie zużycie paliwa: 5,2-7,0 l/100 km; średnia emisja CO₂: 137-157 g/km

Vito Furgon
Średnie zużycie paliwa: 7,1-7,6 l/100 km; średnia emisja CO₂: 187-199 g/km

Sprinter Furgon
Średnie zużycie paliwa: 8,7-12,7 l/100 km; średnia emisja CO₂: 228-333 g/km

Podane wartości zostały oznaczone zgodnie z metodą pomiarową określoną przepisami. Są to „wartości CO₂ WLTP”, w rozumieniu Art. 2 nr 3 rozporządzenia wykonawczego (UE) 2017/1153. Parametry zużyciapaliwa zostały obliczone na podstawie tych danych. Zużycie prądu obliczono zgodnie z rozporządzeniem 683/2008/WE. Dane nie dotyczą konkretnego pojazdu i nie są częścią oferty, lecz służą jedynieporównaniu różnych typów pojazdu. Wartości różnią się w zależności od wybranego wyposażeniadodatkowego i mogą się różnić od końcowych wartości zamówionego wzgl. dostarczonego pojazdu.

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie