OG Banner Mobile OG Banner

Odkryj wyjątkową ofertę. Elektryczny EQV lub Klasa V już na Ciebie czekają.

Odkryj wyjątkową ofertę. Elektryczny EQV lub Klasa V już na Ciebie czekają.

Więcej miejsca, mniej ograniczeń.

Rodzinne życie to najpiękniejsza z podróży. Wybierz się w nią Mercedesem, żeby zadbać o wygodę i bezpieczeństwo swoich bliskich.

Który rodzinny model wybierzesz – elektryczny EQV czy tradycyjną Klasę V?
Odkryj ich detale.

Lease & Drive 1%.

Skorzystaj z oferty finansowej, która daje wolność wyboru.

Nie musisz kupować Mercedesa, żeby swobodnie z niego korzystać. Wybierz wygodną i krótką umowę Lease & Drive na 24 miesiące w przypadku Klasy V i 36 miesięcy dla EQV. Zyskaj Pakiet Gwarancyjny i niską ratę miesięczną w wysokości 1% ceny samochodu. Możesz także wybrać kilka opcji zakończenia umowy, np. gwarantowany zwrot pojazdu do dealera.

  V 220 d EQV 250
Cena sprzedaży netto od 177 600 zł 269 200 zł
Cena sprzedaży brutto od 218 448 zł 331 116 zł
Wpłata wstępna 13% 7%
Okres trwania umowy: 24 miesiące 24 miesiące
Deklarowany średnioroczny przebieg pojazdu 20 000 km 10 000 km
Pakiet Gwarancyjny 24M Gratis! Gratis!
Miesięczna opłata leasingowa netto od: 2 184 zł 3 311 zł
Miesięczna opłata leasingowa brutto od 2 687 zł 4 073 zł
Ubezpieczenie - Pełny pakiet OC/AC/NNW na pierwszy rok (opcjonalne, nie wliczane w prezentowaną opłatę leasingową) 2,5% ceny pojazdu 1% ceny pojazdu

* Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 13% wartości pojazdu, okres umowy 24 miesiące, deklarowany średnioroczny przebieg 20 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy lub wykupu za kwotę z góry ustalonej Wartości Końcowej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Kalkulacja została sporządzona w oparciu o obowiązujące na rynku stopy długookresowe w dniu 16 marca 2022. Zawarcie umowy oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny sytuacji finansowej Klienta oraz jego zdolności do zaciągania i regulowania zobowiązań. U Autoryzowanych Dealerów Mercedes-Benz Vans dostępne są także inne oferty finansowania, w tym dla Klientów indywidualnych.

** Powyższe wyliczenie dla pojazdu w wersji podstawowej jest przykładowe i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Promocja Lease&Drive 1% - rata miesięczna netto wynosi 1% ceny katalogowej brutto pojazdu. Warunki przykładowej kalkulacji: wpłata wstępna 7% wartości pojazdu, okres umowy 24 miesiące, deklarowany średnioroczny przebieg 10 000 km, możliwość zwrotu pojazdu na koniec umowy lub wykupu za kwotę z góry ustalonej Wartości Końcowej. Produkt Mercedes-Benz Leasing Polska Sp. z o.o. dostępny dla przedsiębiorstw. Lista pojazdów dostępnych w promocji jest ograniczona. Kalkulacja została sporządzona w oparciu o obowiązujące na rynku stopy długookresowe w dniu 16 marca 2022. Zawarcie umowy oraz jej warunki uzależnione są od wyniku oceny sytuacji finansowej Klienta oraz jego zdolności do zaciągania i regulowania zobowiązań. U Autoryzowanych Dealerów Mercedes-Benz Vans dostępne są także inne oferty finansowania, w tym dla Klientów indywidualnych.

Każdy jest najważniejszy.

Nawet 8 miejsc i elastyczna przestrzeń.

Mercedes EQV i Klasa V zapewnią niezrównany komfort podróży każdemu z pasażerów. Dzięki elastycznej przestrzeni we wnętrzach obu modeli masz do dyspozycji osiem, siedem lub sześć pełnowymiarowych miejsc. Nie musisz się ograniczać – bagaże, wózek dziecięcy czy sprzęt sportowy też zmieszczą się bez trudu.
Wnętrze swojego samochodu skonfigurujesz tak, by idealnie odpowiadało potrzebom Twojej rodziny.

Napęd w Twoim stylu.

Elektryczny czy tradycyjny? Wybierz ten, który do Ciebie pasuje.

Jaki silnik wybierzesz – tradycyjny o mocy do 237 KM czy elektryczny o mocy ekologiczny 150 kW (204 KM)? Każdy wybór będzie świetny, ponieważ stoi za nim nowoczesna technologia najwyższej jakości.
Jeśli cenisz sobie ekologiczne rozwiązania i niskie koszty utrzymania, Mercedes EQV to model dla Ciebie. Koszt ładowania w zwykłym trybie to tylko 17 zł/100 km, a mniej elementów konstrukcyjnych przekłada się na nawet dwukrotnie niższe koszty serwisowania.

Nie masz pewności, czy auto elektryczne jest dla Ciebie? Wypróbuj je bez zakupu dzięki bezpłatnej aplikacji EQ Ready. Używaj jej, korzystając ze swojego samochodu, a aplikacja pokaże, jak auto elektryczne będzie odpowiadało Twojej dynamice jazdy i pokonywanym odległościom. Poznasz też koszty jego eksploatacji i częstotliwość ładowania.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu.

Technologia, która dba o Ciebie i Twoich bliskich.

Bezpieczeństwo to nadrzędny cel inżynierów i projektantów Mercedes-Benz. Nasze systemy biernego i aktywnego wspomagania pomogą Ci bezpiecznie dotrzeć do każdego celu. Nowoczesne technologie, którymi naszpikowany jest model EQV i Klasa V, pomogą Ci w trudnych sytuacjach na drodze i zadbają o każdego z pasażerów. Opcjonalny system kamer ułatwi Ci parkowanie nawet w zatłoczonych miejscach.

Droga jest celem.

Auta, które zdadzą egzamin z rodzinnych podróży.

Odkryj przestrzeń, która zapewni komfort kierowcy i wszystkim pasażerom w każdej podróży. Model EQV i Klasa V to więcej miejsca i mniej ograniczeń, więc spakuj wszystko, co potrzebne i niepotrzebne. Wsiądź do Mercedesa z rodziną i przyjaciółmi i spełniajcie swoje podróżnicze marzenia. W końcu nie musisz ograniczać się bagażem, a każdemu będzie wygodnie.

 

Cyfrowe ulepszenia.

Połącz się z autem dzięki aplikacji Mercedes me.

Odblokuj samochód bez kluczyków, zlokalizuj go na parkingu, monitoruj jego stan, wyślij cele podróży do nawigacji, a nawet włącz klimatyzację lub ogrzewanie przed wejściem do samochodu***! Jak? Dzięki systemowi Mercedes me, który daje Ci dostęp do samochodu nawet na odległość.
Odkryj nowy wymiar komfortu, jaki daje posiadanie Mercedesa.

*** Zdalne ogrzewanie i klimatyzacja samochodu dostępne w standardzie w modelu EQV. W przypadku Klasy V wentylacja i ogrzewanie postojowe wymagają zainstalowania opcjonalnego ogrzewania wodnego.

 

Odkryj wyjątkową ofertę.

Elektryczny EQV lub Klasa V już na Ciebie czekają.

Odwiedź nasze salony Zasada Auto Van ProCenter i skorzystaj z zjazdy testowej.

Umów termin na:  testujvany.zasadaauto.pl

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie