Gwiazda tras międzynarodowych

Gwiazda tras międzynarodowych

Poznaj model przystosowany do tras międzynarodowych!

Wyposażony we wszystko, co może przydać się w trakcie długiej podróży, w tym kabiny sypialne i ogrzewanie postojowe. Oszczędny, wygodny i niezawodny. 

Solidne bezpieczeństwo.

Sprinter zapewnia pełne bezpieczeństwo. Solidną bazę stanowi wytrzymałe nadwozie, które dzięki swojej konstrukcji i materiałom, z jakich jest wykonane, jest niezwykle stabilne. Do tego dochodzą liczne systemy asystenckie, bo nawet najbardziej doświadczony kierowca może znaleźć się w sytuacji, w której przyda mu się wsparcie.

Oferta obejmuje m.in. należącego do wyposażenia fabrycznego asystenta bocznego wiatru. Montowane na życzenie: aktywny asystent hamowania, asystent pasa ruchu i 3 kamery, w tym kamera 360°, poprawiają i bez nich doskonałą widoczność z siedzenia kierowcy. Dostępne w ramach opcji reflektory LED High Performance perfekcyjnie oświetlają jezdnię po zapadnięciu zmroku.

Seryjnie montowana poduszka powietrzna pomaga chronić kierowcę w razie kolizji lub wypadku. Na życzenie dostępnych jest 5 dodatkowych poduszek powietrznych dla kierowcy i pasażera z przodu. 

Mobilny i ekonomiczny.

Sprawdzona jakość Sprintera w zapewnia pełną niezawodność. Znacznie poprawiona została jego wydajność transportowa. Pojazdy z napędem na tylne koła są odpowiednim rozwiązaniem do trudnych zadań: dopuszczalna masa całkowita wynosząca maksymalnie 5500 kg oraz masa przyczepy do 3500 kg pozwala na przewożenie wyjątkowo ciężkich ładunków. 

Teraz również z napędem na przednie koła.

W przypadku transportu lekkich towarów, niewątpliwym plusem będzie napęd na przednie koła. Dzięki niemu zyskujemy lepsze właściwości jezdne, powierzchnię ładunkową, która może znajdować się 80 mm niżej i ładowność zwiększoną o 50 kg w porównaniu z pojazdami z napędem na tylne koła. 


Sprinter łączy oszczędne zużycie paliwa z przemyślaną funkcjonalnością, tworząc idealne rozwiązanie zapewniające ekonomiczność pod każdym względem, nawet na najdłuższych trasach.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie