Jeep® triumfuje w plebiscycie branżowego magazynu OFF ROAD

Jeep® triumfuje w plebiscycie branżowego magazynu OFF ROAD

Tegoroczna edycja OFF ROAD Magazine Awards, organizowana przez specjalistyczny niemiecki magazyn, poświęcony samochodom 4x4 i SUV, zdecydowanie należała do marki Jeep®. 5 Jeepów zdobyło 7 najwyższych wyróżnień.

W prestiżowym konkursie, którego historia sięga 1982 roku, czytelnicy mogli zagłosować na swój ulubiony pojazd 4x4. W tym roku głosowało aż 39 211 fanów napędu na cztery koła: mieli oni do wyboru 251 modeli rywalizujących w 13 kategoriach.

Jeep Renegade -„Najlepszy kompaktowy SUV”

Jeep Renegade już siódmy rok z rzędu zdobył tytuł w prestiżowej kategorii „Kompaktowy SUV”. Renegade był pierwszym wyborem Czytelników „OFF ROAD", zdobywając 12,7% głosów.

Jest to tym bardziej imponujące osiągnięcie, że Renegade jest pierwszym modelem Jeepa startującym w klasie kompaktowych SUV-ów i zwycięzcą w tej kategorii od chwili wprowadzenia go na rynek, 7 lat temu.  Jego niepowtarzalny styl Jeepa, a także możliwości systemu hybrydowego plug-in 4xe, zostały szczególnie docenione przez Czytelników OFF ROAD.

Niedaleko za Renegede’em w tej samej kategorii uplasował się Jeep® Compass z wynikiem 9,5% głosów. Tym samym Czytelnicy OFF-ROAD jednoznacznie uznali markę Jeep za faworyta w segmencie kompaktowych SUV-ów.

Jeep Wrangler 4xe plug-in hybrid najlepszy w kategorii "Napęd alternatywny”

Wyjątkowym wyróżnieniem jest zwycięstwo Jeepa Wranglera z technologią 4xe plug-in hybrid w kategorii „Napęd alternatywny”. To, że pozostawił konkurenta z drugiego miejsca daleko w tyle, świadczy o docenieniu przez czytelników przyjaznej środowisku elektrycznej mobilności. To nie jedyne odznaczenie Jeepa Wranglera – model zdobył również 2. miejsce w kategorii dla samochodów terenowych klasy A „Off-Roader”.

Pozostałe modele Jeep'a również z Nagrodami

Aktualny model Jeep Grand Cherokee został uznany za najlepszy importowany luksusowy samochód terenowy w kategorii „Luxury” i zajął 2. miejsce w kategorii B „Luxury Off-Roader”. Ponadto, na długo przed swoim europejskim debiutem, nowy Grand Cherokee, następca obecnej generacji, zdobył już w tym roku wyjątkowe wyróżnienie, zajmując 2. miejsce w kategorii „Nowość Roku”.

Niedawno wprowadzony na rynek europejski, Jeep Gladiator, zajął drugie miejsce w kategorii „Pickup” klasy C, uzyskując zaledwie o 0,5% mniej głosów niż zwycięzca z 1. miejsca.

Źródło: media.stellantis.com/pl-pl/jeep, jeep.com/

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie