OG Banner Mobile OG Banner

JEEP® WAVE- poznaj korzyści programu lojalnościowego dla Właścieli Jeepa

JEEP® WAVE- poznaj korzyści programu lojalnościowego dla Właścieli Jeepa

Jeep Wave to program lojalnościowy Premium, oferujący Właścicielom Jeepa okresowe przeglądy i obsługę serwisową w ciągu pierwszy dwóch lat użytkowania pojazdu.

 

2 lata gwarantowanej okresowej obsługi serwisowej

Przez 24 miesiące od zakupu nowego Jeepa®możesz korzystać z planowych przeglądów i obsługi serwisowej wliczonych w cenę. Skorzystaj z darmowych wymian oleju oraz okresowych przeglądów, przeprowadzanych przez specjalnie przeszkolonych mechaników-najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie. Wystarczy, że udasz się do dowolnego autoryzowanego salonu samochodowego Jeepa®.

Dedykowana obsługa klienta

Możesz liczyć na pomoc drogową 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu oraz ekskluzywną Obsługę Klienta Jeep® dostępną od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 - 18:00. Do Twojej dyspozycji jest zespół pracowników, dysponujących obszerną i aktualną wiedzą, dzięki czemu odpowiedzą na każde Twoje pytanie, abyś mógł wrócić na drogę.

Wyjątkowe korzyści

Jeep® Wave daje Ci szereg okazji, których nie możesz przegapić. Gdy dołączysz do programu, zyskasz dostęp do świata ekskluzywnych ofert i zniżek. Dodatkowo, możesz brać udział w specjalnych imprezach organizowanych przez Jeepa® i jego partnerów.

Jesteś Kibicem drużyny Juventus Turyn?

Przeżywaj emocje związane z drużyną Juventus F.C. z perspektywy, jaką jedynie Jeep® może Ci zaoferować. Stając się częścią społeczności Wave możesz mieć dostęp do unikalnych doświadczeń, aby być jeszcze bliżej ulubionej drużyny.

Dołącz do JEEP® WAVE- świata korzyści, które czekaja na Ciebie.

Jeep wave® jest całkowicie darmową usługą i masz do niej dostęp dopóki jesteś właścicielem Jeepa®. 

 

Źródło:jeep.pl

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie