OG Banner Mobile OG Banner

Jeep Wrangler 4xe- co nowego w 2022 roku ?

Jeep Wrangler 4xe- co nowego w 2022 roku ?

Jeep® Wrangler 4xe to najmocniejszy, najbardziej wydajny i zaawansowany technologicznie Wrangler w historii dostępny na rynku europejskim. Model roku 2022 został wzbogacony o nowe funkcje i nowe elementy wyposażenia. 

Nowe kolory nadwozia i ulepszona szyba przednia

W modelach 2022 Wranglera i Wrangler Unlimited 4xe została zamontowana przednia szyba Jeep® Performance Parts ze szkła Corning Gorilla Glass (standard w modelu Rubicon i opcja w modelu Sahara). Szyba ta została stanowi połaczenie ultracienkiej wewnętrznej warstwy szkła Gorilla Glass z 52% grubszą warstwą zewnętrzną, co powoduje że jest lekka, wytrzymała i nawet trzykrotnie bardziej odporna na odpryski i pęknięcia spowodowane odłamkami kamieni czy szutrem. Jest to szczególnie istotne podczas terenowej jazdy, kiedy samochód jest narażony na tego typu sytuacje.

Jeep Wrangler 4xe z napędem hybrydowym

W 2022 roku nowości produktowe dotyczą również lakierów nadwozia. Zostały wprowadzone dwa nowe kolory Silver Zynith Metallic i High Velocity Metallic. Wszystkie opcje kolorystyczne będą dostępne w połączeniu z miękkim dachem lub dachem w kolorze czarnym bądź w kolorze nadwozia, w zależności od poziomu wyposażenia.

Dodatkowo nadal kontynuowany jest program „kolorów rotacyjnych”- żywych barw ze specjalnej serii, które dodają Wranglerowi niepowtarzalności i atrakcyjności. W 2022 roku do serii tej dołączy lakier Tuscadero i Gobi.

Będą one dostępne we wszystkich wersjach wyposażenia w okresie od wiosny do lata.

Nowy dach Sunrider Flip 

Aby szybko i łatwo poczuć wiatr we włosach, modele 2022 Wrangler 4xe będą oferowały nowy dach Sunrider Flip Top. Ta nowa opcja „open-air” dodaje miękki dach nad przednim rzędem pojazdu, podczas gdy pozostała część dachu to dach twardy. Można go otworzyć i pozwolić pasażerom cieszyć się świeżym powietrzem. Panel jest wykonany z czarnej tkaniny twill, tego samego materiału, z którego wykonane są niektóre dachy kabrioletów. Nowy dach Sunrider Flip Top jest gotowy do montażu na szynach montażowych i ma cały potrzebny osprzęt.

Jeep Wrangler 4xe z personalizacją dachu

Zaawansowane rozwiązania technologiczne

Gama Wranglera i Wranglera Unlimited 4xe MY2022 została dodatkowo wzbogacona o zaawansowane rozwiązania technologiczne. Należą do nich m.in.

  • Automatyczne sterowanie światłami drogowymi
  • System ostrzegania o zagrożeniu najechania na poprzedzający pojazd z zaawansowanym system wspomagania nagłego hamowania  
  • Tempomat adaptacyjny z funkcją Stop 

Wszystkie systemy oferowane są standardzie wraz z systemem monitorowania martwego pola z funkcją wykrywania obiektów na drodze cofaniakamerą cofania oraz asystentem parkowania przodem i tyłem.

Udoskonalona łączność ze Światem

Nowy Wrangler 4xe jest wyposażony w system UconnectTM oferujący specjalne usługi online dla zelektryfikowanej jazdy i zaawansowanej łączności. Należą do nich: My Assistant, My Car, My Remote i My eCharge

Jeep Wrangler 4xe z systemem Uconnect

Usługi UconnectTM zapewniają dostęp do szeregu funkcji dostępnych za pośrednictwem różnych touchpointów, jak aplikacja mobilna My Uconnect, smartwatch, strona internetowa, przyciski na konsoli górnej. Usługi Uconnect™ są dostępne dla wszystkich poziomów wyposażenia. 

100% gamy Wranglera w Europie jest oferowana tylko w wariancie 4xe plug-in hybrid.

 

 

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie