Jeszcze więcej z myślą o Was!

Jeszcze więcej z myślą o Was!

Z radością informujemy, że z myślą o Waszej wygodzie powiększyliśmy serwis samochodów ciężarowych w naszym oddziale w  Modlniczce k. Krakowa. W maju bieżącego roku hala serwisowa została powiększona o 293 m2, co dało nam dodatkowo 4 stanowiska robocze.

Tym samym powierzchnia naszego serwisu wzrosła aż do 920 m2 i posiada teraz 10 stanowisk roboczych. Daje nam to możliwość naprawy 10 pojazdów ciężarowych w jednym czasie. Dla naszych klientów oznacza to znaczne skrócenie czasu naprawy pojazdu. Serwis został wyposażony w 4 nowoczesne kolumny mobilne firmy Stertlkoni. Docelowo, w grudniu będziemy posiadać w sumie 8 kolumn.


Serwis w oddziale w Modlniczce dysponuje również najnowszym urządzeniem do pomiaru i regulacji geometrii w pojazdach ciężarowych oraz w zespołach pojazdów. Urządzenie Hunter HTA – MBHD jest jedynym rekomendowanym przez producenta przyrządem do wykonywania pomiarów i regulacji geometrii w pojazdach Mercedes-Benz. Zaletą przyrządu jest krótki czas pomiaru (około 10min/oś), co pozwala na szybką diagnozę geometrii zawieszenia.

Oprócz naprawy samochodów ciężarowych Mercedes-Benz obsługujemy również pojazdy Fuso Canter, jak również zajmujemy się obsługą naczep i przyczep. Jesteśmy również autoryzowanym partnerem obsługującym podesty załadowcze: DHollandia i Baer Cargolift.

Dodatkowo serwisujemy tachografy cyfrowe VDO Continental, a od tego roku jesteśmy również przedstawicielem Toll Collect GMBH. Dzięki temu dajemy naszym Klientom możliwość montażu i programowania urządzeń do poboru myta w Niemczech.

W stałej ofercie prowadzimy sprzedaż oryginalnych części Mercedes-Benz oraz części Truck Parts.

Serdecznie zapraszamy do naszego powiększonego serwisu w Modlniczce k. Krakowa przy ulicy prof. A. Różańskiego 3. Czekamy na Was od poniedziałku do piątku w godz. 6.00-22.00, a w soboty: 8:00-16:00.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie