OG Banner Mobile OG Banner

Kawczyński Logistics powrócił do niezawodnej floty

Kawczyński Logistics powrócił do niezawodnej floty

Kawczyński Logistics to firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem z zakresu spedycji i transportu międzynarodowego. Umiejętnie zarządza procesami logistycznymi, obsługując przewozy z Polski do krajów Unii Europejskiej.

W skład floty Kawczyński Logistics wchodzą  ciągniki siodłowe marki DAF, VOLVO , Man i Mercedes-Benz,. Tabor firmy składa się z naczep marki Krone, Schmitz i Lambert, które wyposażone są w termografy oraz alarmy zapewniające właściwe bezpieczeństwo powierzonych ładunków na poziomie europejskim.

Flota Kawczyński Logistics powiększy się o 20 nowych ciągników Mercedes-Benz Actros 1845 LS. Pojazdy zostały zakupione w salonie Sobiesław Zasada Automotive w Brzozie k. Bydgoszczy. Sobiesław Zasada Automotive to wiodący w Polsce, autoryzowany dealer Mercedes-Benz, który posiada sieć salonów i serwisów dedykowanych samochodom ciężarowym w Modlniczce k. Krakowa, Rzeszowie, Nowy Sączu, oraz Brzozie k. Bydgoszczy.

O wyborze marki Mercedes-Benz zadecydowała m. in. ekonomiczność w eksploatacji pojazdów. Składa się na to niskie zużycie paliwa, mała awaryjność, duże przebiegi między przeglądowe. Dodatkowym atutem jest wyjątkowo przestronna i wygodna kabina Giga Space z dwoma zawieszonymi pneumatycznie podgrzewanymi fotelami. Pozwala to na pracę w podwójnej obsadzie (dwóch kierowców). Kierowcy w firmie Kawczyński Logistics  pracują w systemie 2/1 ( dwa tygodnie w trasie jeden w domu ) lub 3/1 ( trzy tygodnie w trasie jeden w domu). Regulacja lędźwiowa fotela i szeroki zakres regulacji zmniejsza zmęczenie kierowcy wielogodzinna jazdą. Dodatkowy stolik, duże przestronne schowki, wygodne materace łóżek zapewniają nawet dwuosobowej obsadzie  wysoki komfort pracy.

Poza kabiną Giga Space, która wyróżnia Actrosa 1845 LS, pojazd wyposażony jest w systemy zwiększające ekonomikę transportu. Jest to m.in. zautomatyzowana skrzynia biegów połączona z elastycznym silnikiem dysponującym mocą 445 KM i wysokim momentem obrotowym 2200Nm w szerokim zakresie obrotów. System Predictive Powertrain Control (tempomat z topografią terenu) wspomaga pracę kierowcy w zakresie ekonomicznej jazdy. Dodatkowo Mercedes-Benz Actros 1845 LS wyposażony jest w klimatyzację postojową. Wszystkie te elementy sprawiają iż jest to pojazd przyjazny zarówno dla kierowcy jak i przedsiębiorcy.

Wykwalifikowani pracownicy Kawczyński Logistics czuwają nad właściwym przebiegiem procesów logistycznych powierzonych przewozów, a niezawodna flota i najnowszej generacji ciągniki Mercedes-Benz Actros 1845 LS sprawiają, że firma  nosi miano niezawodnej, czego dowodem jest jej długoletnie istnienie na rynku.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie