Klasa B - kompaktowy kompan w podróży

Klasa B -  kompaktowy kompan w podróży

Dlaczego Mercedes-Benz Klasy B to idealny samochód kompaktowy, zarówno do bliskich jak i dalekich podróży? Stworzyliśmy dla Was małe podsumowanie.

Mercedes B klasa - komfort dla każdego

Dzięki wyjątkowo szerokiemu zakresowi regulacji siedzeń, za kierowniczą Klasy B doskonale poczują się zarówno osobny drobnej budowy, jak i bardzo masywnej postury. Dodatkowo, dzięki zwężeniu przednich słupków dachowych, zwiększyła się widoczność w przód.

Komfort podróży zapewnia również bardziej płaska pozycja siedząca, zwiększenie przestrzeni nad głową oraz szerokości kabiny na wysokości łokci (1456mm).

Wyposażona w pakiet ENERGIZING Klasa B, oferuje szereg programów które przy wykorzystaniu różnych odcieni oświetlenia oraz ścieżki muzycznej dostosowują atmosferę w kabinie do nastroju kierowcy. 

kompaktowy mercedes b klasa

Nie martw się o miejsce na bagaż!

Mercedes B Klasa to nie tylko wyjątkowo dużo miejsca dla pasażerów ale również, sporo praktycznej przestrzeni bagażowej. Niebawem model zyska dodatkową możliwość regulacji ustawienia oparcia tylnej kanapy oraz jej przesuwania w zakresie 14cm. Zabieg ten pozwoli na zwiększenie pojemności bagażnika z bazowych 455 aż do 705l.

Warto również pamiętać o niezliczonych schowkach, które są istotnym elementem przestrzeni w kabinie Klasy B.

mercedes klasa b

Prawdziwa gwiazda wśród aut kompaktowych

Matrycowe reflektory LED, ekran head-up, wyświetlający najbardziej przydatne informacje w bezpośrednim polu widzenia kierowcy, wysokiej jakości obraz z kamer wspomagających parkowanie to tylko niektóre z elementów wyposażenia, które sprawiają, że Mercedes Benz Klasa B to gwiazda wyróżniająca się na tle innych aut kompaktowych.

Dzięki wbudowanym systemom wsparcia takim jak m.in. automatyczna zmiana pasa ruchu lub adaptacyjny tempomat z funkcją uwzględniania ograniczeń prędkości i przebiegu drogi, Mercedes Klasa B zapewnia nie tylko najwyższą jakość, komfort ale i bezpieczeństwo jazdy.

Na szczególną uwagę zasługują również silniki napędzające Klasę B. Jednostki wysokoprężne, w które wyposażony jest ten model z zapasem spełniają przyszłe normy emisji spalin, jednocześnie zapewniając dynamiczną oraz oszczędną pracę.

pojemny mercedes benz klasa b

Multimedia na najwyższym poziomie

System multimedialny MBUX to mnogość funkcji połączona z wyjątkowo intuicyjną obsługą przy użyciu dotykowego ekranu, panelu dotykowego na konsoli środkowej,  smartfonem lub dotykowych gładzików na kierownicy. Flagowa technologia Hej, Mercedes pozawala na głosową obsługę funkcji samochodu, przy wykorzystaniu złożonych komend. Dzięki niej możliwe jest nie tylko wprowadzenie odpowiedniego adresu do nawigacji ale np. zmianę stacji radiowej lub temperatury wentylacji.

mercedes b klasa z dotykowym panelem

Chcecie osobiście poznać Klasę B? Sprawdź dostępne oferty na ten model na naszej stronie internetowej >> Oferty Klasa B

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie