Kobieca Flota '18

Kobieca Flota '18

W dniach 7-8 marca zamek Ryn był świadkiem wyjątkowego wydarzenia. Bo z całą pewnością takim właśnie była V edycja Kobiecej Floty.

To zyskujące coraz większą sławę spotkanie branżowe dla fleet managerek gwarantuje zastrzyk fachowej wiedzy serwowanej przez kobiety dla kobiet. Tym bardziej czuliśmy się zaszczyceni biorąc udział w wydarzeniu jako Główny Partner imprezy.

Swoją wiedzą, praktycznymi wskazówkami, precyzyjnymi wytycznymi i inspirującymi historiami podzieliły się kobiety sukcesu, trenerki biznesu, biznesmenki. W czasie Kobiecej Floty uczestniczki miały możliwość przetestować najnowsze modele z palety Mercedes-Benz Vans. Wielkim zainteresowaniem podczas prezentacji Sobiesław Zasada Automotive cieszył się przedstawiany przez nas temat Mercedes PRO – system zarządzania flotą.

Po dawce wiedzy i wymianie doświadczeń Panie miały okazję wziąć udział w specjalnie zorganizowanym przez Sobiesław Zasada Automotive wieczorze tanecznym. Para z klasą mistrzowską zdradziła uczestniczkom tajniki tańców latynoamerykańskich, które później Panie miały okazję potrenować pod okiem mistrzów.

Szanownym Organizatorom dziękujemy za możliwość udziału w Kobiecej Flocie. Jesteśmy przekonani, że zdobyta wiedza, wymiana wspólnych doświadczeń przyniesie Uczestniczkom wymierne korzyści w prowadzonej działalności biznesowej. Udany współudział jako główny Partner Imprezy, duże zainteresowanie wydarzeniem i ciepłe słowa od Uczestniczek i Organizatorów motywują nas do wzięcia udziału w kolejnej edycji Kobiecej Floty.
Tak więc, do zobaczenia za rok!

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie