Robert Makłowicz ambasadorem Alfa Romeo Sobiesław Zasada Automotive

Robert Makłowicz ambasadorem Alfa Romeo Sobiesław Zasada Automotive

Robert Makłowicz nawiązał współpracę z Alfa Romeo Sobiesław Zasada Automotive i dzięki temu będzie reprezentować markę Alfa Romeo, jako jej ambasador. W marcu, podczas uroczystej ceremonii w salonie, w Krakowie, p. Robert odebrał kluczyki do najnowszej Alfa Romeo Stelvio, którą od tej pory będzie poruszać się na co dzień.

Robert Makłowicz to jedna z najbarwniejszych osobowości telewizyjnych w Polsce. Autor programów takich jak Kulinarne podróże z Robertem Makłowiczem, znawca kuchni wszelakiej oraz zapalony podróżnik. Do tego jeszcze, co najważniejsze – autentyczny „Alfisti”. Miłośnicy marki z pewnością kojarzą p. Roberta, który swego czasu podróżował m. in. Alfą 166.

robert 1

Nowy ambasador Alfa Romeo Sobiesław Zasada Automotive będzie poruszał się pierwszym SUV-em w historii Alfa Romeo, czyli Stelvio. Pod maską auta znalazł się mocny, 280 – konny silnik benzynowy, współpracujący z wydajną, automatyczną skrzynią biegów. Alfa Romeo Stelvio, dzięki zastosowaniu najnowszych technologii w dziedzinie bezpieczeństwa, może poszczycić się dodatkowo uzyskaniem 5 gwiazdek w wymagających testach Euro NCAP.

To auto z ogromnym potencjałem i nieskończonymi wręcz możliwościami. Podobnie jak jego nowy właściciel. W najbliższym czasie planowany jest szereg inicjatyw promujących współpracę Roberta Makłowicza z Alfa Romeo Sobiesław Zasada Automotive. O ich szczegółach będziemy informować na bieżąco.

--
poznaj Alfa Romeo Stelvio:
http://bit.ly/alfa-romeo_stelvio

wybierz Alfa Romeo na abonament:
https://www.zasadaauto.pl/aktualnosci/alfa-romeo-w-abonamencie/

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie