(Kraków, 22.06.) Zapraszamy na spotkanie z cyklu Kobieta w Biznesie

(Kraków, 22.06.) Zapraszamy na spotkanie z cyklu Kobieta w Biznesie

22 czerwca odbędzie się kolejne z cyklu spotkań „Kobieta w Biznesie”. Tym razem miejscem wydarzenia będzie salon Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, przy ul. Zawiłej 3, w Krakowie. Zapraszamy wszystkie przedsiębiorcze businesswoman, które chcą zyskać nowe ciekawe kontakty oraz znaleźć pomysł na samą siebie.

Jeszcze przed wakacjami, kobiety biznesu po raz kolejny spotkają się, aby skutecznie rozwijać swoje kompetencje i budować wartościową sieć kontaktów. Wydarzenie odbędzie się 22 czerwca (czwartek), w naszym, nowym salonie Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, przy ul. Zawiłej 3 w Krakowie. W tak wyjątkowym miejscu porozmawiamy o tym, co zwykle najważniejsze dla przedsiębiorczych kobiet – rodzinie, asertywności oraz biznesie.

W ramach najbliższej debaty na scenie pojawią się również Diana Drobniak oraz Michał Grzebyk z agencji ContentHouse, głosząc przekonanie, że „Reklama jest kobietą”. Zastanowią się nad tym, dlaczego płeć piękna jest najważniejszą grupą docelową reklam oraz jak skutecznie zawładnąć kobiecym sercem? Ponadto uczestniczki dowiedzą się więcej na temat storytellingu oraz efektywnego wykorzystania tej metody.

Inicjatorka i gospodyni spotkań Aneta Wątor opowie natomiast o asertywności, jako fundamencie do budowania pozytywnych i długotrwałych relacji w życiu prywatnym i zawodowym. Ponadto przedstawi najczęstsze błędy komunikacyjne oraz sposoby na ich skuteczna eliminację. 

Krakowianki będę miały również okazję wysłuchać gościa specjalnego wydarzenia - p. Grzegorza Skuzę (Koordynator ds. Marketingu Internetowego w Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive), który opowie o tym, jak marka Mercedes-Benz promuje przedsiębiorcze kobiety oraz przedsiębiorczość wśród kobiet w ramach inicjatywy She's Mercedes.

„Kobieta w Biznesie” to wyjątkowa okazja do wysłuchania businesswomen, które osiągnęły swój sukces i z chęcią podzielą się wiedzą oraz doświadczeniem. Jeśli potrzebujesz inspiracji, szukasz pomysłu na samą siebie lub chcesz zwiększyć zakres swoich działań, spotkaj się z nami 22 czerwca w salonie Mercedes-Benz przy ul. Zawiłej 3. Wykorzystaj swoje zainteresowania i rozkręć na dobre swój biznes! 

Więcej informacji na temat wydarzenia znajdą Państwo tutaj:

https://www.facebook.com/events/773565509471679/?fref=ts 
https://evenea.pl/imprezy/konferencje/krakow/kobieta-w-biznesie-krakow-wywiady-z-kobietami-w-biznesie-rodzina-asertywnosc-i-biznes-156347/ 

Aneta Wątor Mercedes Kobieta w Biznesie


O projekcie:
Kobieta w Biznesie” gromadzi na spotkaniach około stu przedsiębiorczy z krakowianek, które chcą rozwijać swoje kompetencje biznesowe i budować wartościowe sieci kontaktów. W tym roku projekt zawita także do innych miast, w tym do Warszawy i Katowic.
Motiwator – firma założona przez Anetę Wątor zajmująca się szkoleniami miękkimi w oparciu o metodę i strategię biznesową Kaizen (w tym treningami motywacyjnymi oraz szkoleniami dla pracowników firm i korporacji) i doradztwem.
Motiwator jest inicjatorem i organizatorem cyklu spotkań „Kobieta w biznesie”.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie