Spotkania branżowe VanPro Center

Spotkania branżowe VanPro Center

Sobiesław Zasada Automotive, nie bez powodu zdobył tytuł Dealera Roku 2017 w kategorii Samochodów Dostawczych. Pamiętając, że ten otrzymany tytuł i wyróżnienie to w dużej mierze zasługa naszych Klientów, zorganizowaliśmy z myślą o nich branżowe eventy.

Pierwszy z nich był dedykowany dla branży przewozu osób. Impreza odbyła się 19-20 maja w malowniczych Bobolicach. Firmy współpracujące z nami zaprezentowały zabudowane samochody - autobusy Polster, SprintCar oraz CMS auto. Jedną z atrakcji imprezy było własnoręczne budowanie  pojazdów z otrzymanych materiałów, których użycie nie było takie oczywiste. Jednak inwencja twórcza uczestników przerosła nasze oczekiwania. Impreza zakończyła się zwiedzaniem zamku w Bobolicach.

Drugi event, tym razem dla branży transportu międzynarodowego odbył się w dniach 9-10 czerwca w Krakowie. Partnerami spotkania były firmy: MRauto, Lamar, Grupa Kęty, Nadwozia TIM i ITS System. Każdy z partnerów zaprezentował samochód w swojej zabudowie. Po oficjalnej części udaliśmy się wraz z klientami na zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce.

Obydwie imprezy dały możliwość zapoznania się z ofertą serwisową dedykowaną dla danej branży. Zostały również zaprezentowane oferty finansowania; kredyty, leasingi i wynajem w naszym MBBank.

Mamy nadzieję, że te branżowe spotkania wpłyną pozytywnie na budowanie naszych przyszłych relacji biznesowych.

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie