OG Banner Mobile OG Banner

Marco Polo czyli wszystko aby przyjemnie odpocząć

Marco Polo czyli wszystko aby przyjemnie odpocząć

Wakacje za pasem, w związku z tym specjalnie dla naszych klientów przygotowaliśmy specjalną ofertę na model Mercedes-Benz Marco Polo 250 d. Postaraliśmy się aby była optymalnie dostosowana do Waszych wymogów.

Nowy Mercedes-Benz Marco Polo wyznacza nowe standardy w swoim segmencie. Wyróżnia się nowoczesną stylistyką, najwyższą funkcjonalnością oraz możliwością komfortowego snu dla czterech osób. To zaprojektowany z myślą o długich trasach, kompaktowy samochód kempingowy, który również w codziennym użytkowaniu wyróżnia się wszechstronnością, bezpieczeństwem i najwyższym komfortem jazdy.

Taka charakterystyka to zasługa następujących elementów:

  • Najwyższa funkcjonalność w codziennym użytkowaniu dzięki dużej zwrotności, przestronnemu wnętrzu oraz pełnej zdolności do parkowania w garażach/na parkingach podziemnych.
  • Wysokiej klasy, dogłębnie przemyślane wyposażenie kempingowe naszego długoletniego partnera w tej dziedzinie – firmy WESTFALIA.
  • Najbezpieczniejszy samochód w swojej klasie, wyposażony w najnowocześniejsze systemy wspomagania, takie jak np. unikalny w otoczeniu konkurencyjnym, montowany w standardzie asystent bocznego wiatru.
  • W pełni ocynkowana karoseria, nawet 30-letnia gwarancja mobilności oraz długie przebiegi międzyprzeglądowe (do 40 000 km).

Wszelkie szczegóły związane z tym wyjątkowym samochodem kempingowym Mercedes-Benz znajdą Państwo w naszej ofercie.

http://www.zasadaauto.pl/samochody-dostawcze/mercedes-benz/klasa-v/

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie