Kobiety testują Trucki!

Kobiety testują Trucki!

Kobieta za sterami Nowego Actrosa

Jak się sprawdził najnowszy Truck Mercedesa?
Przeczytaj relację z wrażeń po jeździe testowej.

 

Za sterami: Pani ANNA ZABAWA – współwłaścicielka firmy Usługi Transportowe Anna i Hubert Zabawa
z Wierzchosławic w woj. małopolskim, opowiedziała nam o wrażeniach po teście Smart Trucka:

 

" Testując stwierdzam, że Mercedes-Benz Smart Truck jest samochodem , który nie tylko ułatwia jazdę, ale przede wszystkim ułatwia prowadzenie firmy transportowej. Daje szeroki obszar kontrolowania, co dzieje się  z pojazdem począwszy od techniki jazdy kierowcy, spalania, kontroli drogi, po przekierowanie do serwisu. Systemy skutecznie wspomagają reakcję kierowcy, dając poczucie bezpieczeństwa. Dla mnie jako właściciela firmy jest to bardzo ważne.

Wyjątkowe wrażenie to praca z tabletami zamiast lusterek, podczas jazdy nocnej widziałam obrys naczepy. Przed zaśnięciem, dzięki kamerom, mogłam szybko skontrolować, co dzieje się wokół auta.

Ustawienie Webasto na datę i godzinę, kiedy się chce i na przykład po weekendzie przychodzimy do ciepłej kabiny.  Jazda przez wiadukt bez lusterek jest prostsza, inteligentne wycieraczki, takie niby nic, a wygodne, podobało mi się hamowanie naczepy i tryb pełzania.

Wygląd i sygnalizacja dźwiękowa nie wspomnę, okleina pojazdu kojarzy się mi z dynamiką, napędzającą do jazdy „z mózgiem”, czyli wszystko jest przemyślane.

To prawda auto jest dynamiczne i myśli za nas ".

 

 I Ty przejmij stery!

Zapisz się na jazdę testową Nowego Acrosa

>>> Sprawdź szczegóły akcji #SmartTruck #MegaTest 

 

 

 

"Nasze przedsiębiorstwo to nieduża firma transportowa, którą prowadzę wraz z mężem.
Nie jesteśmy osobami siedzącymi za biurkiem, lecz w pełni zarządzamy całą firmą, a także sami jeździmy pojazdami wielkogabarytowymi. Mąż jest w branży nieco dłużej bo 16 lat, ja dopiero 6 lat w zawodzie.

Tym, którzy pytają co mnie skłoniło do takiej pracy i stylu życia odpowiadam, że od dziecka lubiłam jeździć dużymi samochodami, chciałam siedzieć za kierownicą. Mój dziadek uczył mnie jeździć, gdy jeszcze ledwo sięgałam pedału gazu. Na początku pracy spotykałam nieprzyjemności na drodze ze strony panów, którzy uważają ,że „kobieta w domu powinna siedzieć", ale teraz z czasem dostrzegam gesty podziwu i odbieram gratulacje. Zawsze mogę liczyć na męża nawet pracując na odległość :)  

Ta praca nie jest łatwa,  trzeba być cały czas skupionym , do tego przeliczanie trasy ,czasu przejazdu pilnowanie dokumentów, uważanie przewidywanie drogi, by towar dotarł nieuszkodzony. Trzeba mieć na uwadze swoje bezpieczeństwo i zawsze jest w głowie sto innych problemów. Ale ja nie lubię pracować przy biurku lub w jakimś ścisłym schemacie w tej pracy mam poczucie wolności. Przemieszczając się  widzę nowe miejsca, obserwuję ludzi , którzy jedni gdzieś pędzą drudzy są zrelaksowani - to kwestia charakteru i tego co kto lubi robić.

Prowadząc firmę transportową, a jednocześnie dotykając bezpośrednio doświadczeń związanych z pracą kierowcy samochodu ciężarowego, wiemy z mężem znacznie więcej.

Obecnie od 2 lat współpracujemy z firmą FM Logistic Central Europe. To oddział międzynarodowego operatora logistycznego świadczącego usługi w 4 krajach: Czechach, Polsce, Słowacji i na Węgrzech. Jeździmy również po całej Polsce, uniwersalnie: naczepy izoterma, towar drobnica i do 40 ton.

https://m.facebook.com/profile.php?id=100068944046458 

Nasza współpraca układa się bardzo dobrze, choć okupione jest to ciężką pracą i chęcią rozwoju. Dzięki takiemu podejściu do życia, możemy pochwalić się corocznymi wyróżnieniami za pierwsze miejsce wśród przewoźników FM Logistic Central Europe, https://www.fmlogistic.pl .

 

Jako kobieta za kółkiem samochodu ciężarowego mam trudniej, ponieważ często jestem myślami z dziećmi, mam dwie wspaniałe córki 7 i 8 lat, są dla mnie bardzo ważne.
Z mężem , jeździmy tak, żeby jedno z nas było z nimi, mieszkając sami jest to trudne, ale możliwe. Wolny czas spędzamy 100% rodzinie i aktywnie bez telewizji.

Moje dodatkowe obowiązki w firmie to prowadzenie dokumentów rozliczeniowych kierowców, list przewozowych, przeliczanie czasu pracy i kontrola kart kierowcy, przeliczanie spalanie paliwa.

Wiele osób wciąż uważa, że kobiety gorzej sobie radzą, ale My Kobiety też jesteśmy silne, potrafimy przewidywać, a przede wszystkim jesteśmy bardziej opanowane.  "

 

 

 

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie