OG Banner Mobile OG Banner

Mercedes-AMG A 45 S Limited Edition - maksymalnie sportowy kompakt

Mercedes-AMG A 45 S Limited Edition - maksymalnie sportowy kompakt

Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ już sama w sobie przyprawia o dreszcze swoim wyglądem i brzmieniem. Teraz ten efekt wzmocni specjalne malowanie i dodatki w wersji Limited Edition. Przyjrzyjmy się, co skrywa ta unikalna wersja.

To, co odróżnia Limited Edition od pozostałych A 45 S 4MATIC+ to charakterystyczny kolor AMG green hell magno. Patrząc dokładniej, na drzwiach już z oddali dostzeżemy napis A 45 S oraz logo AMG na masce. Kolejny element specjalny to 19-calowe obręczne felg.

Przód Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ Limited Edition

Edycja limitowana to także trzy pakiety wyposażenia - AMG Night, AMG Night III i pakiet aerodynamiczny AMG, który zawiera elementy zwiększające docisk. Jest to m.in. okazała lotka.

Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ Limited Edition już z daleka rzuca się w oczy

Wnętrze A 45 S Limited Edition przywodzi na myśl wyścigową historię AMG

W środku A 45 S 4MATIC+ Limited Edition znajdziemy fotele AMG Performance pokryte czarną skórą, skórą syntetyczna ARTICO i mikrofibrą MICROCUT. Są one wzbogacone żółtymi przeszyciami w kokpicie i wspomnianym wcześniej emblematem A 45 S na zagłówkach. Kierownica zastosowana w Limited Edition to AMG Performance pokyta skrórą i mikrofibrą MICROCUT.

Wnętrze Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ Limited Edition

Osiągi A 45 S 4MATIC+

Jaką moc ma A 45 S 4MATIC+? Do dyspozycji jest 421 koni mechanicznych. Tym niezwykłym kompaktem przyspieszymy do setki w 3,9 sekundy. Silnik ma pojemność dwóch litrów, cztery cylindry i turbo. Konstrukcja korzysta z napędu AMG Performance 4MATIC+ z AMG TORQUE CONTROL.

Niesamowity Mercedes-AMG A 45 S 4MATIC+ Limited Edition

Przeczytaj o innej nowości od Mercedes-AMG: Mercedes-AMG GT Coupé już dostępny w naszym salonie

Zapytanie techniczne Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie