Mercedes-AMG C 63 S Coupe Edition 1 w salonach Sobiesław Zasada Automotive

Mercedes-AMG C 63 S Coupe Edition 1 w salonach Sobiesław Zasada Automotive

Ma 510 KM mocy, 700 Nm momentu obrotowego i napęd na tylne koła. Nie sposób pomylić go z żadnym, innym samochodem. To Mercedes-AMG C 63 S Coupe Edition 1, którego 2 egzemplarze czekają na Państwa w salonach Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive. Jeden z nich ponadto, jest naszym samochodem testowym.

Mercedes C63 AMG - narodziny legendy

Mercedes AMG C63S Edition 1 po raz pierwszy został zaprezentowany na targach IAA 2015. Wzbudził wtedy niemałą sensację. Teraz mogą go Państwo podziwiać oraz testować w salonach Mercedes-Benz - Sobiesław Zasada Automotive. Pod maską Mercedes-AMG C 63 S Coupe Edition 1 kryje się 4 – litrowe, V8 biturbo o mocy 510 KM, które współpracuje z 7 – stopniową, automatyczną skrzynią biegów 7G – TRONIC. Samochód ma napęd na tylne koła, co czyni go niezwykle atrakcyjną propozycją dla kierowców o odpowiednim poziomie umiejętności wyścigowych. Do 100 km/h rozpędza się w zaledwie 4 sekundy!

Wersję Edition 1 wyróżniają żółte, sportowe paski AMG na masce silnika, dachu, klapie tylnej oraz nad spojlerami bocznymi, które doskonale komponują się z lakierem nadwozia w kolorze szary selenit designo magno. Dynamiczny, momentami wręcz brutalny charakter auta, podkreślają kute obręcze kół AMG Performance z 5 podwójnymi ramionami, lakierowanymi w kolorze czarnym matowym oraz krawędziami lakierowanymi w kolorze żółtym, z ogumieniem 255/35 R 19 na obręczy 9,0 J x 19 z przodu i 285/30 R 20 na obręczy 10,5 J x 20 z tyłu.

Wybitnie sportowy charakter i luksusowe wnętrze

We wnętrzu Mercedes C63 AMG uwagę zwraca kierownica AMG Performance wykończona mikrofazą DINAMICA, spłaszczona u dołu, z czarnym oznaczeniem na godzinie 12 i żółtym kontrastowym ozdobnym szwem, z osłoną pokrytą srebrnym chromowaniem z napisem „Edition 1” wraz ze srebrnymi aluminiowymi manetkami zmiany biegów. Wygodę i komfort kierowcy gwarantują sportowe fotele AMG Performance pokryte skórą nappa w kolorze czarnym, z ekskluzywnym rombowym stębnowaniem i ozdobnymi szwami w kolorze żółtym. Górna część deski rozdzielczej i krawędzie podokienne wykończone są sztuczną skórą ARTICO, stylizowaną na skórę nappa w kolorze czarnym z kontrastowymi ozdobnymi szwami w kolorze żółtym.

Akrapovič „Evolution Line" w aucie demonstracyjnym

Nasz demonstracyjny egzemplarz Mercedes-AMG C 63 S Coupe Edition 1 wyposażyliśmy dodatkowo w kompletny układ wydechowy z karbonowymi końcówkami Akrapovič „Evolution Line” – stworzony specjalnie z myślą o modelach C 63/C 63 S. Wydech jest wykonany w całości z tytanu, dzięki czemu jego waga jest lżejsza od fabrycznego zestawu aż o 45%! Montaż Akrapovič „Evolution Line” zapewnia przyrost mocy o 8 KM@2000 obr/min oraz momentu obrotowego o 27,9 Nm@1850 obr/min.. Poprawa osiągów wynika m. in. z faktu obniżenia ciśnienia zwrotnego w układzie wydechowym. Podsumowując - Mercedes C63 AMG Coupe, wyposażony w układ wydechowy Akrapovič „Evolution Line” to jeden z naszych najmocniejszych samochodów demonstracyjnych, wymagający sporych umiejętności od kierowcy, aczkolwiek potrafiący odpłacić się nieopisaną wręcz frajdą z jazdy. Zapraszamy do kontaktu, jeśli ktoś z Państwa chciałby naprawdę ją poczuć.

mercedes c63 amg coupe

Wyślij zapytanie o wycenę Umów wizytę w serwisie